PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Faq (پرسش و پاسخهای متداول) - عمومی کامپیوتر و ویندوز ..::2::..

صفحه ها : 1 [2] 3 4 5 6

ivanho
10-09-24, 07:03 AM
ببخشید که تند رفتم. با تشکر از راهنماییتون. زدم اما این ارور را داد : 

LoadLibrary("vs******.dll") faild - The specifield module could not be found 

@pouy
10-09-27, 11:53 AM
با سلام
علت دیر لود شدن فایلهای word چیه
البته هر چی temp از این جور آت و اشغالها رو هم پاک کردم تاثیری نداشت البته سیستم تو بقیه موارد نرمال نرمال ولی فایلهای word دق میده تا باز و یا close کنه

samtin
10-09-27, 12:15 PM
باسلام وخسته نباشید چند روزیه وقتی میخوام رسیور اپگریدکنم زمانی که برنامه اپگرید بازمیکنم تنظیماتو انجام میدم ودگمه استارت رومیزنم برنامه ارورمیده واین کلمه میاد bad file name or namber نمیدنم چرا با برنامه رسیورهای دیگه با با نرم افزارشون بازم اونا هم ارور میده نمی دنم از ویندوزم هست یانه ممنون میشم کمکم کنیدباتشکر

پورياي ولي
10-09-27, 01:58 PM
با سلام
علت دیر لود شدن فایلهای word چیه
البته هر چی temp از این جور آت و اشغالها رو هم پاک کردم تاثیری نداشت البته سیستم تو بقیه موارد نرمال نرمال ولی فایلهای word دق میده تا باز و یا close کنه
یکی از عمده دلایلی که باعث این حالت می شود این است که Word وجود ماکرو در فایل را چک می کند . نشانه آن هم ظاهر شدن پنجره ماکرو قبل از باز شدن فایل است .

saeed946emrah
10-09-27, 07:09 PM
سلام
من روی فایلهای تصویری که کلیک میکنم تصویر نشون نمیده و فقط صدا پخش میکنه.ولی prog dvb رو که باز میکنم میتونم تصویر شبکه های ماهواره رو ببینم ولی همونطور که گفتم فایلهای تصویری تو هاردم رو نمیتونم ببینم.تازه همین الان ویندوز رو عوض کردم و نمیدونم چرا اینطوری شد.آیا ممکنه که از ویروس باشه؟؟
در ضمن من کلی فایل های mpeg و avi تو هاردم دارم.اگه با آنتی ویروس nod ویروس کشی کنم امکان داره که این فایلهای تصویری پاک بشه؟

@pouy
10-09-28, 07:34 AM
یکی از عمده دلایلی که باعث این حالت می شود این است که word وجود ماکرو در فایل را چک می کند . نشانه آن هم ظاهر شدن پنجره ماکرو قبل از باز شدن فایل است .

با سلام و تشکر

بفرمایید راه حلش چیه

MAHDI.IT
10-09-28, 09:00 AM
سلام
من روی فایلهای تصویری که کلیک میکنم تصویر نشون نمیده و فقط صدا پخش میکنه.ولی prog dvb رو که باز میکنم میتونم تصویر شبکه های ماهواره رو ببینم ولی همونطور که گفتم فایلهای تصویری تو هاردم رو نمیتونم ببینم.تازه همین الان ویندوز رو عوض کردم و نمیدونم چرا اینطوری شد.آیا ممکنه که از ویروس باشه؟؟
در ضمن من کلی فایل های mpeg و avi تو هاردم دارم.اگه با آنتی ویروس nod ویروس کشی کنم امکان داره که این فایلهای تصویری پاک بشه؟

سلام دوست عزیز .
دوست عزیز شما یک پلیر کم داری و نصب نکردی و باید یک نرم افزار km player و K-Lite Mega Codec Pack و یا power dvd را روی سیستم خود نصب نمائید و مشکلتون حل میشه
موفق باشید

پورياي ولي
10-09-28, 09:11 AM
با سلام و تشکر

بفرمایید راه حلش چیه
اگر برنامه ای نصب کردید که به Word و Excel اضافه می شود ( مانند Adobe Acrobat ) در جدول ظاهر شده گزینه ای را که تیک دارد علامت زده و تایید کنید ( نام برنامه اضافه شده در جدول ماکرو دیده می شود ) . در غیر این صورت آن را Disable کنید و از داخل Word به ماکروها ( Tools\Macros ) نگاه کنید . اگر ماکرو داشت می توانید آن را حذف کنید . با حذف ماکرو ممکن است قابلیتهایی را از دست بدهید ولی بهتر از آن است که با ماکروی مخرب درگیر شوید .

سلام دوست عزیز .
دوست عزیز شما یک پلیر کم داری و نصب نکردی و باید یک نرم افزار km player و dh K-Lite Mega Codec Pack و یا power dvd را روی سیستم خود نصب نمائید .
موفق باشید
البته ویندوز بدون کدک هم باید تعدادی از فرمتها مانند mpeg و avi را بخواند . قبل از این کار از ویندوز مطمئن باشید . این ویندوزهای دستکاری شده زیاد قابل اعتماد نیستند .

saeed946emrah
10-09-28, 09:56 AM
سلام دوست عزیز .
دوست عزیز شما یک پلیر کم داری و نصب نکردی و باید یک نرم افزار km player و k-lite mega codec pack و یا power dvd را روی سیستم خود نصب نمائید و مشکلتون حل میشه

البته ویندوز بدون کدک هم باید تعدادی از فرمتها مانند mpeg و avi را بخواند . قبل از این کار از ویندوز مطمئن باشید . این ویندوزهای دستکاری شده زیاد قابل اعتماد نیستند .
سلام
تمام این پلیرها رو نصب کرده بودم ولی کار نمیکرد.آنتی ویروس که نصب کردم و ویروسها رو پیدا کرد همه چی درست شد.
ممنون از شما دوستان

samtin
10-09-28, 06:54 PM
باسلام وخسته نباشید چند روزیه وقتی میخوام رسیور اپگریدکنم زمانی که برنامه اپگرید بازمیکنم تنظیماتو انجام میدم ودگمه استارت رومیزنم برنامه ارورمیده واین کلمه میاد bad file name or namber نمیدنم چرا با برنامه رسیورهای دیگه با با نرم افزارشون بازم اونا هم ارور میده نمی دنم از ویندوزم هست یانه ممنون میشم کمکم کنیدباتشکر

ممنون میشم جوابه منوبدین

alitopol
10-09-28, 08:46 PM
سوال به همه ی اساتید

من یکی از درایو های کامپیوترم نمی دونم به چه علتی دچار مشکل شده

یعنی اطلاعات روش بود ولی الان شده عین یک دریو تازهای که بعد پارتیشن بندی ساخته میشه و فرمت نشده

یعنی هر بار که رو درایو کلیک می کنم عین یک درایو جدید میگه که درایو فرمت نشده و باید فرمت بشه - در صورتی که کلی اطلاعات توش بود

[Only registered and activated users can see links]

این عکسم از مشخصات درایو که گرفتم - واقعا گیج شدم - اینجوریشو ندیدم تا حالا

هانیبال
10-09-29, 02:07 PM
سلام خواستم ببینم چه طوری میتونم دو تا ویندوز کنار هم داشته باشم که یکیش ویندوز ایکس پی هست یکیش هم ویندوز هست که مخصوص بازی هست خواستم بدونم طریق نصبش به چگونه هست و باید ویندوز بعدی رو تو همون دریو c نصب کنم یا باید دریوی دیگرو انتخاب کنم و طریق اینکه وقتی بخوام روی ویندوزی که می خوام برم به چگونه هست ممنون اگه عکس هم باشه که ممنون میشم

JavadTabrizi
10-09-29, 02:22 PM
سوال به همه ی اساتید

من یکی از درایو های کامپیوترم نمی دونم به چه علتی دچار مشکل شده

یعنی اطلاعات روش بود ولی الان شده عین یک دریو تازهای که بعد پارتیشن بندی ساخته میشه و فرمت نشده

یعنی هر بار که رو درایو کلیک می کنم عین یک درایو جدید میگه که درایو فرمت نشده و باید فرمت بشه - در صورتی که کلی اطلاعات توش بود

این عکسم از مشخصات درایو که گرفتم - واقعا گیج شدم - اینجوریشو ندیدم تا حالا
سلام دوست عزیز
فورمت پارتیشن شما از NTFS یا Fat32 به RAW تغییر کرده و امکان بازگشت به حالت اولیه وجود ندارد . با نرم افزارهای ریکاوری اطلاعات پارتیشن رو بازیابی و سپس پارتیشن خود رو فورمت کنید .
موفق باشید

JavadTabrizi
10-09-29, 02:40 PM
سلام خواستم ببینم چه طوری میتونم دو تا ویندوز کنار هم داشته باشم که یکیش ویندوز ایکس پی هست یکیش هم ویندوز هست که مخصوص بازی هست خواستم بدونم طریق نصبش به چگونه هست و باید ویندوز بعدی رو تو همون دریو c نصب کنم یا باید دریوی دیگرو انتخاب کنم و طریق اینکه وقتی بخوام روی ویندوزی که می خوام برم به چگونه هست ممنون اگه عکس هم باشه که ممنون میشم
سلام دوست عزیز
سلام دوست عزیز
یک ویندوز رو در درایو C و ویندوز دوم رو در درایو D باید نصب کنید . هنگام تعویض بین ویندوزها هم از روش Turn Off Computer و گزینه Restart استفاده کنید و هنگام بوت شدن ویندوز دوم رو انتخاب کنید .
موفق باشید

سیمسار
10-10-05, 05:47 PM
با سلام
من یه هارد داشتم که خراب شده بود و گویا firm ware اون از بین رفته بود.
بعد از تعمیر مشکل شناسایی هارد رفع شده اما از اون جایی که اطلاعات هارد برام مهمه مجبورم هارد رو ریکاوری کنم.
می خواستم ببینم برای ریکاوری پارتیشن های از دست رفته از چه نرم افزاری استفاده کنم.

_parazit_
10-10-10, 02:15 PM
چجوری در گوگل عکس می توان عکس جستجوی پیدا شده را بدون باز کردن لینک مشاهده کرد ؟ (بزرگ کرد )

masoudpopmusic
10-10-12, 12:14 AM
با سلام
من یه هارد داشتم که خراب شده بود و گویا firm ware اون از بین رفته بود.
بعد از تعمیر مشکل شناسایی هارد رفع شده اما از اون جایی که اطلاعات هارد برام مهمه مجبورم هارد رو ریکاوری کنم.
می خواستم ببینم برای ریکاوری پارتیشن های از دست رفته از چه نرم افزاری استفاده کنم.

من چندین بار از recovery my files استفاده کردم خوب جواب داده

masoudpopmusic
10-10-12, 12:19 AM
دوستان چطور میشه file type عوض کرد من با dap یک فیلم دانلود کردم کامل هم دانلود شده اما file type اون dap شده در صورتی که باید mkv باشه

masoudpopmusic
10-10-12, 12:22 AM
دوستان چطور میشه file type عوض کرد من با dap یک فیلم دانلود کردم کامل هم دانلود شده اما file type اون dap شده در صورتی که باید mkv باشه

درست شد:coolsmiley02:

@pouy
10-10-24, 06:49 AM
با سلام
پرینترم موقع پرینت زمانی که فایل چند صفحه ای باشه همه صفحات تو یک صفحه قاطی پاتی میندازه ولی اگر تک تک پرینت بگیرم مشکلی نداره میخواستم بپرسم مشکل از چیه

ierwira
10-10-25, 06:08 PM
با سلام
پرینترم موقع پرینت زمانی که فایل چند صفحه ای باشه همه صفحات تو یک صفحه قاطی پاتی میندازه ولی اگر تک تک پرینت بگیرم مشکلی نداره میخواستم بپرسم مشکل از چیه
از داخل چه نرم افزاری میخواین پرینت بگیرید؟
اگر ورد هست بهتره ابتدا تبدیل به پی دی اف کنید سپس اقدام به پرینت نمایید

saeed946emrah
10-10-31, 08:24 PM
سلام
دوستم یه لپ تاپ گرفته.میخواستم یه توضیحی در مورد cpu و مادربردش بدین.واینکه آیا کلا چیز خوبی هست؟
ممنون

هانیبال
10-11-02, 06:42 PM
سلام من دو تا ویندوز روی سیستمم نصب کردم یکی تو دریوc و یکی دیگه تو دریوd حالا خواستم اونیکه تو دریو d هست رو پاک کنم چه طوری این کارو کنم که به دریو c اسیب نرسیه باید دریوd رو فرمت کنم

ierwira
10-11-02, 10:09 PM
سلام من دو تا ویندوز روی سیستمم نصب کردم یکی تو دریوc و یکی دیگه تو دریوd حالا خواستم اونیکه تو دریو d هست رو پاک کنم چه طوری این کارو کنم که به دریو c اسیب نرسیه باید دریوd رو فرمت کنم
راحترین کار اینه که با سیستم عامل درایو c راه اندازی کنید و سپس اقدام به فرمت درایو d نمایید
در ضمن می تونید کامپیوتر رو با cd های بوتیبل راه اندازی کنید و از اون طریق اقدام نمایید
موفق باشید

هانیبال
10-11-03, 05:09 PM
راحترین کار اینه که با سیستم عامل درایو c راه اندازی کنید و سپس اقدام به فرمت درایو d نمایید
در ضمن می تونید کامپیوتر رو با cd های بوتیبل راه اندازی کنید و از اون طریق اقدام نمایید
موفق باشید
قربونت ممنون از راهنماییت منظورت اینه که همون جوری که ویندوز رو نصب میکنم دریو d رو فرمت کنم ایا اشکالی داره روی دریو مورد نظر برم و دریو رو فرمت کنم و اینکه کلا اگه ویندوزمو عوض کنم مثلا دریو c رو دریو d هم پاک میشه یا نه

ebi672
10-11-03, 08:27 PM
سلام جدیدا هروقت کامپیوتر روشن میکنم روی دکستاپ هیچ کدام ایکونها و برنامه هام نیستند فقط یک کادر میاد که همه برنامه ها داخلش هست وقتی این کادر رو بردارم صفحه خالی مانیتور فقط ابی میمونه دیگه هیچ ایکونی نداره حتی کلیک چپ یاراست هم نمیشه.وقتی این مراحل میرم .
alt.ctrl.delete+start task manager+processes.file+new task+explorer
درست میشه ولی وقتی خاموش و روشن میکنم دوباره هیچکدام بالا نمیان و دکستاپ خالیه.اینم بگم با نود32 اسکن کردم ویروسی پیدا نشد(بروزهست)
ممنون ببخشید طولانی شد.

Ramak2pac
10-11-03, 08:44 PM
قربونت ممنون از راهنماییت منظورت اینه که همون جوری که ویندوز رو نصب میکنم دریو d رو فرمت کنم ایا اشکالی داره روی دریو مورد نظر برم و دریو رو فرمت کنم و اینکه کلا اگه ویندوزمو عوض کنم مثلا دریو c رو دریو d هم پاک میشه یا نه
سلام
برای فرمت پارتیشن D شما باید وارد ویندوزی که در پارتیشن C نصب شده بشید و از داخل همان ویندوز ، پارتیشن D رو فرمت کنید
اگر تصمیم به نصب مجدد ویندوز دارید میتونید ویندوزتون رو Repair کنید
درغیر این صورت نرم افزارهایی که درحال حاضر رو ویندوز شما نصب شده کار نخواهند کرد

اگر تصمیم به فرمت پارتیشن D گرفتید بعد از فرمت باید یک تغییر کوچیک در System Startup بدید که دیگه صفحهء Select OS نمایش داده نشه

سلام جدیدا هروقت کامپیوتر روشن میکنم روی دکستاپ هیچ کدام ایکونها و برنامه هام نیستند فقط یک کادر میاد که همه برنامه ها داخلش هست وقتی این کادر رو بردارم صفحه خالی مانیتور فقط ابی میمونه دیگه هیچ ایکونی نداره حتی کلیک چپ یاراست هم نمیشه.وقتی این مراحل میرم .
alt.ctrl.delete+start task manager+processes.file+new task+explorer
درست میشه ولی وقتی خاموش و روشن میکنم دوباره هیچکدام بالا نمیان و دکستاپ خالیه.اینم بگم با نود32 اسکن کردم ویروسی پیدا نشد(بروزهست)
ممنون ببخشید طولانی شد.

ابتدا با استفاده از نرم افزار Registry Defense مطمئن بشید که رجیستری شما سالم است
اگر با Registry Defense مشکلتون حل نشد آخرین ورژن نرم افزار Spyware Doctor رو نصب کنید و سیستم رو اسکن کنید
آنتی ویروس ها معمولا در تشخیص تروجان و ملویر ها ضعیف عمل میکنن
Ramak2pac

هانیبال
10-11-04, 03:31 AM
سلام
برای فرمت پارتیشن D شما باید وارد ویندوزی که در پارتیشن C نصب شده بشید و از داخل همان ویندوز ، پارتیشن D رو فرمت کنید
اگر تصمیم به نصب مجدد ویندوز دارید میتونید ویندوزتون رو Repair کنید
درغیر این صورت نرم افزارهایی که درحال حاضر رو ویندوز شما نصب شده کار نخواهند کرد

اگر تصمیم به فرمت پارتیشن D گرفتید بعد از فرمت باید یک تغییر کوچیک در System Startup بدید که دیگه صفحهء Select OS نمایش داده نشه

ابتدا با استفاده از نرم افزار Registry Defense مطمئن بشید که رجیستری شما سالم است
اگر با Registry Defense مشکلتون حل نشد آخرین ورژن نرم افزار Spyware Doctor رو نصب کنید و سیستم رو اسکن کنید
آنتی ویروس ها معمولا در تشخیص تروجان و ملویر ها ضعیف عمل میکنن
Ramak2pac
ممنون از راهنماییت یکم به زبان ساده تر بگید یعنی وارد دریوc بشم که دریو d رو فرمت کنم منظورتون چی هست یعنی باید سی دی ویندوز رو تو سی دی رم بزارم و از اونجا این کارو کنم یا نه برم تو دریو c پروگرام فایل اونجا دستگاری کنم بعد این Repair به چه منظور هست و اینکه میگید ایکونهای روی دستاپ کار نمیکنن یعنی دریو d رو فرمت کنم از روی دریو اونایی هم که روی دریو c دارم از کار میافتن این تغییر کوچیکی که در System Startup هست و میگید به چه نحوح هست یه اموزشی چیزی ندارین چه قلطی کردم یه ویندوز دیگه نصب کردم

Ramak2pac
10-11-04, 04:07 AM
ممنون از راهنماییت یکم به زبان ساده تر بگید یعنی وارد دریوc بشم که دریو d رو فرمت کنم منظورتون چی هست یعنی باید سی دی ویندوز رو تو سی دی رم بزارم و از اونجا این کارو کنم یا نه برم تو دریو c پروگرام فایل اونجا دستگاری کنم بعد این Repair به چه منظور هست و اینکه میگید ایکونهای روی دستاپ کار نمیکنن یعنی دریو d رو فرمت کنم از روی دریو اونایی هم که روی دریو c دارم از کار میافتن این تغییر کوچیکی که در System Startup هست و میگید به چه نحوح هست یه اموزشی چیزی ندارین چه قلطی کردم یه ویندوز دیگه نصب کردم
موضوع رو خیلی پیچیده کردید!
فرض کنید شما یک ویندوز XP و یک ویندوز Seven دارید
ویندوز XP رو در پارتیشن C و ویندوز Seven رو در پارتیشن D نصب کردید
حالا میخواید ویندوز Seven رو حذف کنید
برای اینکار ابتدا وارد ویندوز XP میشید
داخل My Computer روی پارتیشن D رایت کلیک میکنید و گزینهء Format رو اجرا میکنید
با انجام اینکار پارتیشن D شما Format میشود (تمام اطلاعات پارتیشن D اعم از ویندوز و فایلهای دیگری که در این پارتیشن دارید پاک میشود)

بعد از انجام مراحل بالا روی My Computer رایت کلیک کنید و گزینهء Properties رو اجرا کنید
از پنجرهء جدید به سر فصل Advanced برید
در سر فصل Advanced سه قسمت Performance و User Profiles و Startup and Recovery رو میتونید مشاهده کنید
روی دگمهء Settingsه قسمت Startup and Recovery کلیک کنید
در پنجرهء جدید و در بخش System Startup دو گزینه ای که با Time to display شروع میشود رو غیر فعال کنید
با انجام اینکار هم منبعد پس از ریست یا روشن کردن سیستم با صفحهء سیاه انتخاب سیستم عامل روبرو نخواهید شد

باقی مسائلی که در پست قبل مطرح کردم هم ندید بگیرید
اینکار ها یکم پیش زمینه لازم داره که متاسفانه ظاهرا اطلاعاتتون در این زمینه به اندازهء کافی بالا نیست
Ramak2pac

هانیبال
10-11-04, 04:41 AM
موضوع رو خیلی پیچیده کردید!
فرض کنید شما یک ویندوز xp و یک ویندوز seven دارید
ویندوز xp رو در پارتیشن c و ویندوز seven رو در پارتیشن d نصب کردید
حالا میخواید ویندوز seven رو حذف کنید
برای اینکار ابتدا وارد ویندوز xp میشید
داخل my computer روی پارتیشن d رایت کلیک میکنید و گزینهء format رو اجرا میکنید
با انجام اینکار پارتیشن d شما format میشود (تمام اطلاعات پارتیشن d اعم از ویندوز و فایلهای دیگری که در این پارتیشن دارید پاک میشود)

بعد از انجام مراحل بالا روی my computer رایت کلیک کنید و گزینهء properties رو اجرا کنید
از پنجرهء جدید به سر فصل advanced برید
در سر فصل advanced سه قسمت performance و user profiles و startup and recovery رو میتونید مشاهده کنید
روی دگمهء settingsه قسمت startup and recovery کلیک کنید
در پنجرهء جدید و در بخش system startup دو گزینه ای که با time to display شروع میشود رو غیر فعال کنید
با انجام اینکار هم منبعد پس از ریست یا روشن کردن سیستم با صفحهء سیاه انتخاب سیستم عامل روبرو نخواهید شد

باقی مسائلی که در پست قبل مطرح کردم هم ندید بگیرید
اینکار ها یکم پیش زمینه لازم داره که متاسفانه ظاهرا اطلاعاتتون در این زمینه به اندازهء کافی بالا نیست
ramak2pac
داداش یه دنیا ممونتم یعنی با این کار هیچ مشگلی به وجود نمیاد و اگه بخوام یه موقع ویندوز عوض کنم مثل ثابقه دیگه

@pouy
10-11-04, 12:48 PM
با سلام
دوستان من یک کارت snazzi * AV.DV خریداری کردم و الان دنبال درایور این کارت برای ویندوز 7 می گردم ولی از سایت خودش نمی تونم بگیرم چون باید کارت را register کرد که من هر بار خواستم این کار بکنم error داده !
اگر کسی سراغی از درایور تحت ویندوز 7 این کارت را داره من را راهنمایی کنه

ebi672
10-11-04, 08:56 PM
سلام من نرم افزارtrue image 2009 12build 9709-english رو دانلود کردم وقتی میخوام اجرا کنم با nero باز میشه،چکار کنم ایا برنامه خاصی باید نصب کنم تا درست اجرا بشه؟
ممنون

ierwira
10-11-05, 01:06 AM
با سلام
دوستان من یک کارت snazzi * AV.DV خریداری کردم و الان دنبال درایور این کارت برای ویندوز 7 می گردم ولی از سایت خودش نمی تونم بگیرم چون باید کارت را register کرد که من هر بار خواستم این کار بکنم error داده !
اگر کسی سراغی از درایور تحت ویندوز 7 این کارت را داره من را راهنمایی کنه
لطفا مدل دقیق رو ذکر کنید

سلام من نرم افزارtrue image 2009 12build 9709-english رو دانلود کردم وقتی میخوام اجرا کنم با nero باز میشه،چکار کنم ایا برنامه خاصی باید نصب کنم تا درست اجرا بشه؟
ممنون

احتمالا فابل شما ایزو هست
می تونید از نرم افزار Ultra ISO استفاده کنید

@pouy
10-11-06, 10:26 AM
[QUOTE=ierwira;1885654]لطفا مدل دقیق رو ذکر کنید

با سلام
اون چیزی که رو cd نوشته
installtion cd 1.3
و عکسشم شکل زیر
دوستان اگر کسی میدونه ی راهنمای بکنه چون بدجوری الان لنگ این درایور ویندوز 7 هستم هر چی هم سرچ میکنم همه بی نتیجه اس

file:///C:/DOCUME%7E1/A4FA8%7E1.NOU/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot.png

ierwira
10-11-10, 12:37 PM
[QUOTE=ierwira;1885654]لطفا مدل دقیق رو ذکر کنید
با سلام
اون چیزی که رو cd نوشته
installtion cd 1.3
و عکسشم شکل زیر
دوستان اگر کسی میدونه ی راهنمای بکنه چون بدجوری الان لنگ این درایور ویندوز 7 هستم هر چی هم سرچ میکنم همه بی نتیجه اس
file:///C:/DOCUME%7E1/A4FA8%7E1.NOU/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot.png
متاسفانه نمی تونم در این مورد کمکی کنم:34:

king kong
10-11-13, 05:51 AM
با سلام وخسته نباشی.اقا من جدیدا" در ویندوز 7 با یهو مسنجر دچار مشکل شدم وقتی sigin in میکنم ایدی رو باز میکنه ولی پیغام زیر میاد که مجبور میشم روی close کلیک کنم ویاهو مسنجر بسته میشه:sadsmiley: اینم عکسش.

milad_a
10-11-13, 10:05 AM
با سلام وخسته نباشی.اقا من جدیدا" در ویندوز 7 با یهو مسنجر دچار مشکل شدم وقتی sigin in میکنم ایدی رو باز میکنه ولی پیغام زیر میاد که مجبور میشم روی close کلیک کنم ویاهو مسنجر بسته میشه:sadsmiley: اینم عکسش.

درود

آخرین نسخه یاهو مسنجر رو دانلود کنید و نصب کنید قبلش این نسخه رو حذف کنید

qafoor
10-11-13, 11:54 AM
سلام من از office 2010 استفاده میکنم. میخواستم بدون چرا وقتی عکس تو word کپی میکنم
نشونش نمیده؟چجوری میشه نمایش عکس رو فعال کرد؟مرسی

SarBaZ SaBz
10-11-14, 11:23 AM
سلام من از office 2010 استفاده میکنم. میخواستم بدون چرا وقتی عکس تو word کپی میکنم
نشونش نمیده؟چجوری میشه نمایش عکس رو فعال کرد؟مرسی
سلام

شما باید عکس و Insert کنی

اون بالا تو منوها insert و بزن
پائینش picture و بزن و عکستو بیار

عکست اومد
رو.ش کلیک راست کن
text wrapping و بزن جلوش یه منویی باز میشهthroughرو بزنو عکس بکش هرجا خواستی ولش کن:33:

@pouy
10-11-20, 01:55 PM
با سلام
من تو ویندوز 7 افیس 2010 زمانی فایل اکسل می بندم با پیغام زیر مواجه میشم
microsoft excel has stoped working
chek online for solution close the programs ....
البته این مورد فقط در مورد اکسل اتفاق میافته و مجموعه دیگر افیس مشکل ندارم

ierwira
10-11-20, 05:34 PM
با سلام
من تو ویندوز 7 افیس 2010 زمانی فایل اکسل می بندم با پیغام زیر مواجه میشم
microsoft excel has stoped working
chek online for solution close the programs ....
البته این مورد فقط در مورد اکسل اتفاق میافته و مجموعه دیگر افیس مشکل ندارم
یکبار دیگر نرم افزار رو نصب کنید

@pouy
10-11-21, 10:48 AM
یکبار دیگر نرم افزار رو نصب کنید

در سیدی نصب ای ن افیس که مجموعه 2011 لرد توضیح داده شده مایکروسافت طوری افیس 2010 در مرحله نصب طراحی کرده که واسه حذف کاملش از برنامه های uninstall استفاده بشه و درضمن احتمال رفع مشکل با نصب مجدد خیلی پایین و باید ویندوز عوض کرد
کاری که اصلا دلم نمی خواد انجام بدم
راه حل دیگه ای نیست

king kong
10-11-22, 12:15 AM
با سلام و خسته نباشی.چطوری میتونم زبان فارسی رو در ویندوز 7 فعال یا نصب کنم من suncalendar gadgets رو فعال کردم منتها زبانش فارسی نیست.میشه راهنمایی کنید؟ اینم عکسش:

Mr.special
10-11-22, 01:26 AM
سلام
ظاهرا برای نصب ویندوز ( از طریق شبکه ) باید از فرمان winnt یا winnt32 استفاده کرد.
تفاوت این 2 فرمان در چی هستش و در چه مواردی و برای نصب چه ویندوزهایی باید از این 2 تا فرمان استفاده کرد ؟
ممنون

SarBaZ SaBz
10-11-22, 02:53 AM
با سلام و خسته نباشی.چطوری میتونم زبان فارسی رو در ویندوز 7 فعال یا نصب کنم من suncalendar gadgets رو فعال کردم منتها زبانش فارسی نیست.میشه راهنمایی کنید؟ اینم عکسش:
start رو بزن
اینهارو تایپ کن
change keyboard or other input methods
یه گزینه میاد بازش کن
برو تو change keyboard
add
رو بزن
persian رو پیدا کن
+بغلشو بزن تیک پرشینو بزن و اوکی کن

سلام
ظاهرا برای نصب ویندوز ( از طریق شبکه ) باید از فرمان winnt یا winnt32 استفاده کرد.
تفاوت این 2 فرمان در چی هستش و در چه مواردی و برای نصب چه ویندوزهایی باید از این 2 تا فرمان استفاده کرد ؟
ممنون
winnt
برای ویندوز ایکس پی به کار میره
winnt32
این هم برای ویندوزهای قبل از ایکس پی

هانیبال
10-11-23, 01:53 AM
سلام خواستم بدونم په طوری میتونم یه درایو رو مخفی کنم

پورياي ولي
10-11-23, 08:52 AM
سلام خواستم بدونم په طوری میتونم یه درایو رو مخفی کنم
یک راه استفاده از نرم افزارهایی مانند TweakUI ([Only registered and activated users can see links]) است . یک ترفند ساده هم وجود دارد که البته از نظر امنیتی بسیار ضعیف است و فقط مناسب برای مبتدیها و کسانی است که نمی دانند چنین پارتیشنی وجود دارد .
روی My Computer کلیک راست کنید .
Manage را انتخاب کنید .
در پنجره ظاهر شده روی Disk Management کلیک کنید .
روی درایو کلیک راست کرده و Change Drive Letter and Paths را انتخاب کنید .
روی Remove‌ کلیک کرده و دوبار OK کنید .
حال درایو در My Computer نمایش داده نمی شود .
برای نمایش مجدد همین مسیر را طی کرده و روی Add کلیک کنید . Manage را انتخاب کنید .

هانیبال
10-11-23, 12:25 PM
شرمنده یه سوال خواستم ببینم راهی داره کامپیوتر رو به تلویزیون وصل کنم یعنی جوری بشه تصاویری که روی مانیتور میبینم از روی تلویزیون بتونم تماشا کنم یه تلویزیون 29 اینچ داریم ورودی کامپونت هم میخوره ایا میشه و از چه راهی

king kong
10-11-23, 12:59 PM
با سلام و خسته نباشی مجدد.جناب من تیک persian رو زدم اما فایده ای نداشت.:sadsmiley: راه دیگه ای نیست؟

پورياي ولي
10-11-23, 04:48 PM
با سلام و خسته نباشی مجدد.جناب من تیک persian رو زدم اما فایده ای نداشت.:sadsmiley: راه دیگه ای نیست؟
با این کار زبان فارسی باید اضافه شود مگر اینکه ویندوز مشکل داشته باشد . برای اطمینان روی Task Bar کلیک راست کنید و از قسمت Toolbars مطمئن باشید Language bar تیک دارد .

پورياي ولي
10-11-23, 04:52 PM
شرمنده یه سوال خواستم ببینم راهی داره کامپیوتر رو به تلویزیون وصل کنم یعنی جوری بشه تصاویری که روی مانیتور میبینم از روی تلویزیون بتونم تماشا کنم یه تلویزیون 29 اینچ داریم ورودی کامپونت هم میخوره ایا میشه و از چه راهی
اگر می خواهید اذیت نشوید خروجی کارت گرافیک را به ورودی AV وصل کنید . بهترین کار اتصال پورت S-Video با تبدیل دو فیش به AV است .

ierwira
10-11-23, 04:52 PM
دوست عزیز وارد سربرگ Administrative شوید و قسمت Change system location گزینه Persian رو انتخاب کنید

king kong
10-11-23, 05:56 PM
با این کار زبان فارسی باید اضافه شود مگر اینکه ویندوز مشکل داشته باشد . برای اطمینان روی Task Bar کلیک راست کنید و از قسمت Toolbars مطمئن باشید Language bar تیک دارد .
جناب تیک language bar هم خورده:sadsmiley: یعنی چی مشکل از ویندوزه؟ ویندوز زبان فارسی رو ساپورت میکنه ولی چرا واسه تقویم خورشیدی اینطوریه؟:blushsmiley: باید از نو ویندوز نصب کنم؟

king kong
10-11-23, 09:51 PM
دوست عزیز وارد سربرگ administrative شوید و قسمت change system location گزینه persian رو انتخاب کنید
آقا ممنون مشکل حل شد.

هانیبال
10-11-24, 02:09 AM
اگر می خواهید اذیت نشوید خروجی کارت گرافیک را به ورودی AV وصل کنید . بهترین کار اتصال پورت S-Video با تبدیل دو فیش به AV است .
ممنون یکم بیشتر تویح میدید چه طوری این کارو کنم اخه کارت گرافیکم که ورودی av نداره که به av تلویزیون وصلش کنم ایا کابل مخصوصی میخواد 3تا خروجی داری یکیش hdmi هست یکیش هم همونی که به مونیتور وصل میشه و یکی دیگش نمیدونم به چه کاری میاد اما مثل سوکت میمونه بعد این پورت s-video کجای کارت گرافیک میشه و اینم کابل مخصوص میخواد
اینم عکسی از کارت گرافیک از پشت کیس ایا راهی داره که همزمان هم به مانیتور وصل بود هم تلویزیون

پورياي ولي
10-11-24, 08:04 AM
ممنون یکم بیشتر تویح میدید چه طوری این کارو کنم اخه کارت گرافیکم که ورودی av نداره که به av تلویزیون وصلش کنم ایا کابل مخصوصی میخواد 3تا خروجی داری یکیش hdmi هست یکیش هم همونی که به مونیتور وصل میشه و یکی دیگش نمیدونم به چه کاری میاد اما مثل سوکت میمونه بعد این پورت s-video کجای کارت گرافیک میشه و اینم کابل مخصوص میخواد
اینم عکسی از کارت گرافیک از پشت کیس ایا راهی داره که همزمان هم به مانیتور وصل بود هم تلویزیون

نمونه پورت S-Video و فیش تبدیل آن

اگر این پورت روی کارت گرافیک وجود دارد با فیش تبدیلی شبیه عکس دوم آن را مستقیم به AV تلویزیون وصل کنید و بعد تلویزیون را روی AV قرار دهید .

هانیبال
10-11-24, 12:28 PM
نمونه پورت S-Video و فیش تبدیل آن

اگر این پورت روی کارت گرافیک وجود دارد با فیش تبدیلی شبیه عکس دوم آن را مستقیم به AV تلویزیون وصل کنید و بعد تلویزیون را روی AV قرار دهید .

دوست عزیز متاسفانه همچین پورتی روی کارت گرافیک نیست کارت گرافیکم 9600gforce است در عکس بالا نمونش گذاشته شده. حالا باید چکار کنم

هانیبال
10-11-25, 02:09 PM
کسی نبود جواب مارو بده

s4805
10-11-25, 02:34 PM
با سلام
چند روز پیش فلش مموری رو به پورت یو اس بی زدم. با وصل شدن فلش،کامپیوتر خاموش شد. دوباره که روشن کردم دیگه هیچ کدوم از پورت های یو اس بی کار نمیکنه.

چاره کا چیه؟

ierwira
10-11-25, 05:11 PM
کسی نبود جواب مارو بده
ابتدا ورودی های تلویزیون رو چک کن
اگر درگاهی برای این منظور نیست باید از تبدیل استفاده کنی

با سلام
چند روز پیش فلش مموری رو به پورت یو اس بی زدم. با وصل شدن فلش،کامپیوتر خاموش شد. دوباره که روشن کردم دیگه هیچ کدوم از پورت های یو اس بی کار نمیکنه.
چاره کا چیه؟
منظورتون کلیه پورت های مادربورد هست؟
شما یکبار تنظیمات مادربورد رو دیفالت کن اگر نشد شاید مشکل سخت افزاری باشه
در ضمن حتما فلش های دیگه رو هم تست کن

s4805
10-11-25, 06:57 PM

چطوری تنظیمات مادر بورد رو دیفالت کنم؟

فلش های دیگه رو هم تست کردم. نه پرینتر نه فلش نه کارت ریدر. هیچکدوم

هانیبال
10-11-26, 07:52 PM
ابتدا ورودی های تلویزیون رو چک کن
اگر درگاهی برای این منظور نیست باید از تبدیل استفاده کنی

ممنون دوست عزیز عر کردم تلویزیونم از این جدید 29 اینجا هست که ورودی معمولی ویدیو و ورودی کامپونت داره کارت گرافیکمم فقط ورودی hdmi داره و ورودی که کابل رو به مانیتور میزنم تو تصویر قبل گذاشتم فقط میخوام بدونم از چه کابلی برای استفاده از کامپیوتر به تلویزیون استفاده کنم تو تصویری که از کارت گرافیکم گذاشتم در صحفه قبل سه تا ورودی داره حالا کدومش رو با چه کابلی به ورودی حالا کامپونت یا av تلویزیون بزنم

milad_a
10-11-27, 12:38 AM
چطوری تنظیمات مادر بورد رو دیفالت کنم؟

فلش های دیگه رو هم تست کردم. نه پرینتر نه فلش نه کارت ریدر. هیچکدوم

درود

موقع روشن شدن سیستم در صفحه سیاه تست قطعات دکمه DEL کیبرد رو مرتب بزنید تا به صفحه بایوس وارد بشید اونجا نوشته Fail Safe و معمولا دکمه F5 هم همون کار رو می کنه بزنید و F10 رو بعدش بزنید و ریست میشه . اگه درست نشد مشکل سخت افزاریه

ممنون دوست عزیز عر کردم تلویزیونم از این جدید 29 اینجا هست که ورودی معمولی ویدیو و ورودی کامپونت داره کارت گرافیکمم فقط ورودی hdmi داره و ورودی که کابل رو به مانیتور میزنم تو تصویر قبل گذاشتم فقط میخوام بدونم از چه کابلی برای استفاده از کامپیوتر به تلویزیون استفاده کنم تو تصویری که از کارت گرافیکم گذاشتم در صحفه قبل سه تا ورودی داره حالا کدومش رو با چه کابلی به ورودی حالا کامپونت یا av تلویزیون بزنم

درود

کارت گرافیکی شما ورودی نداره و فقط خروجی داره تلویزیون شما هم هیچ کدوم رو ساپورت نمی کنه نتیجه اینکه نمیشه اون تلویزیون رو به این کارت وصل کرد . تلویزیون باید ورودی HDMI یا DVI/D-Sub داشته باشه که هیچکدوم رو نداره ...

king kong
10-11-27, 10:59 AM
با سلام و خسته نباشی.من دو تا ویندوز(7و xp) رو سیستمم نصبه.میخواستم وین xp رو پاک کنم.میشه با زبان ساده بگین چطوری میتونم این کار رو انجام بدم؟
با تشکر

@pouy
10-11-27, 01:57 PM
با سلام
لپ تاپ سونی مدل vgn-cr320e که روش ویندوز سون نصب درایو سی دی در my computer نداره البته ابتدا داشته و الان نداره در ضمن تو setup هست و موقع بوت هم با سی دی بالا میاد
در ضمن در diskmanagment هم خبری از درایو سی دی نبوده

milad_a
10-11-27, 03:13 PM
با سلام و خسته نباشی.من دو تا ویندوز(7و xp) رو سیستمم نصبه.میخواستم وین xp رو پاک کنم.میشه با زبان ساده بگین چطوری میتونم این کار رو انجام بدم؟
با تشکر

درود

کار زیاد راحتی نیست و باید بوت لودر رو ویرایش کنید که در ویندوز 7 خیلی پیچیده تر از XP هست اینجا رو ببین :

با سلام
لپ تاپ سونی مدل vgn-cr320e که روش ویندوز سون نصب درایو سی دی در my computer نداره البته ابتدا داشته و الان نداره در ضمن تو setup هست و موقع بوت هم با سی دی بالا میاد
در ضمن در diskmanagment هم خبری از درایو سی دی نبوده

درود

احتمالا درایو سی دی Disable شده روی my computer راست کلیک کنید و Properties رو بزنید و بعد هم Device Manager و بعد در زیر منوی CD/DVD مطمئن شید Disable نباشه

@pouy
10-11-27, 09:34 PM
درایو سی دی disable نیست و enable
البته یک بار unistal هم کردم و دوباره نصب ،ولی بازم مشکل حل نشد
و بعد از نصب در device manager نام سی دی درایو ظاهر میشه ولی یک علامت زرد رنگی هم داره که در drive details خطای code 19 میده و پیغام damage و یا register نوشته شده

milad_a
10-11-28, 06:20 PM
درایو سی دی disable نیست و enable
البته یک بار unistal هم کردم و دوباره نصب ،ولی بازم مشکل حل نشد
و بعد از نصب در device manager نام سی دی درایو ظاهر میشه ولی یک علامت زرد رنگی هم داره که در drive details خطای code 19 میده و پیغام damage و یا register نوشته شده

می تونید ویندوز رو عوض کنید ؟ اگه داخل بایوس و قبل از راه اندازی درایو رو میشناسه معمولا مشکل از ویندوز هست

mogtaba14913
10-11-28, 06:29 PM
سلام
يه بار كه من كانكت بودم يكي از برنامه ها خواست آپديت بشه متصل شد به مايكروسافت و اونجا ويندوزمو تقلبي تشخيص داد حالا هي پيغام ميده كه ويندوز تقلبيه و موقع بالا آمدن هم همين پيغامو ميده چطوري از شرش خلاص بشم
چيكار كنم كه اين پيغام ها نياد

ierwira
10-11-28, 11:59 PM
سلام
يه بار كه من كانكت بودم يكي از برنامه ها خواست آپديت بشه متصل شد به مايكروسافت و اونجا ويندوزمو تقلبي تشخيص داد حالا هي پيغام ميده كه ويندوز تقلبيه و موقع بالا آمدن هم همين پيغامو ميده چطوري از شرش خلاص بشم
چيكار كنم كه اين پيغام ها نياد
Windows Genuine Advantage Validation 1.9.42.0 Cracked ([Only registered and activated users can see links])

آخرین کرک برای مجاز کردن ویندوز ایکس پی ([Only registered and activated users can see links])

keyvan
10-11-30, 12:36 AM
سلام

یه سری فایل jpg روی کامپیوتره من هست که از قدیم روی اون مونده و جا خشک کرده
موقعی که وارد پوشه اش میشم سرعت کامپیوتر خیلی کند میشه و وقتی Properties رو میگیرم که ببینم حجمش چقدره!!!!!!! میبینم که حجمش مدام در حال افزایشه

هاردم یک ترابایته

موقع dellete کردن هم انگار نه انگار!!!! در آخر یه سری اخطارهای سیکوریتی میگیره
با آنتی ویروس avira آپدیت شده چک کردم ویروسی نشناخت.
به زور وارد پوشه که میشم و میخوام تک تک حذف کنم!!!! وقتی راست کلیک که میکنم قسمتهای Delete و rename قفل شدن!!!!!!!!!!!!! یه علامت سپر جلوشون هست
چه جوری میتونم از شر این فایلها خلاص بشم؟؟؟؟
البته نمیتونم هارد رو فرمت کنم چون اطلاعات مهمی روش دارم و اگه به این خاطر هارد رو فرمت کنم اطلاعاتم از بین میرن!!

راهنمایی دقیق شما آرزوی قلبی ماست

milad_a
10-11-30, 09:20 AM
سلام

یه سری فایل jpg روی کامپیوتره من هست که از قدیم روی اون مونده و جا خشک کرده
موقعی که وارد پوشه اش میشم سرعت کامپیوتر خیلی کند میشه و وقتی Properties رو میگیرم که ببینم حجمش چقدره!!!!!!! میبینم که حجمش مدام در حال افزایشه

هاردم یک ترابایته

موقع dellete کردن هم انگار نه انگار!!!! در آخر یه سری اخطارهای سیکوریتی میگیره
با آنتی ویروس avira آپدیت شده چک کردم ویروسی نشناخت.
به زور وارد پوشه که میشم و میخوام تک تک حذف کنم!!!! وقتی راست کلیک که میکنم قسمتهای Delete و rename قفل شدن!!!!!!!!!!!!! یه علامت سپر جلوشون هست
چه جوری میتونم از شر این فایلها خلاص بشم؟؟؟؟
البته نمیتونم هارد رو فرمت کنم چون اطلاعات مهمی روش دارم و اگه به این خاطر هارد رو فرمت کنم اطلاعاتم از بین میرن!!

راهنمایی دقیق شما آرزوی قلبی ماست

درود

فایل هاتون Read Only و System ی شدن با یه نرم افزار جانبی مثل WinNC برید داخل فولدر و حذفش کنید در ضمن فرمت هارد شما احتمالا fat32 هست که اینجوری کند شده

keyvan
10-11-30, 10:00 PM
درود

فایل هاتون Read Only و System ی شدن با یه نرم افزار جانبی مثل WinNC برید داخل فولدر و حذفش کنید در ضمن فرمت هارد شما احتمالا fat32 هست که اینجوری کند شده

سلام

از طریق DOS نشد حذفش کنم و فرمت هاردم NTFS هستش.
یه جا دیگه بهم گفتن که با برنامه Delete One Cliek میشه درستش کرد که برنامشو پیدا نکردم!!!!!

مرسی

JavadTabrizi
10-12-01, 11:15 AM
سلام

از طریق dos نشد حذفش کنم و فرمت هاردم ntfs هستش.
یه جا دیگه بهم گفتن که با برنامه delete one cliek میشه درستش کرد که برنامشو پیدا نکردم!!!!!

مرسی
سلام دوست عزیز
جهت حذف فایلهای مورد نظر از برنامه ضمیمه شده استفاده کنید .
موفق باشید

king kong
10-12-02, 04:29 PM
با سلام و خسته نباشی.میخواستم بدونم سایت [Only registered and activated users can see links]
سایت قابل اعتماد و مطمئنی جهت خرید هست یا نه؟

ierwira
10-12-02, 05:00 PM
با سلام و خسته نباشی.میخواستم بدونم سایت [Only registered and activated users can see links]
سایت قابل اعتماد و مطمئنی جهت خرید هست یا نه؟
بنده تا به حال خریدی نداشتم
اما تا به حال هم حرف و حدیث خاصی هم دربارش نشنیدم

Prince Of Persia
10-12-05, 09:05 AM
درود.
دوستان عزیز ، ویندوز روی لپ تاپ قاطی کرده شدید.اصلاً هم نمیشه ازش استفاده کرد.وقتی هم دکمه ی del رو میزنم وارد سیموس نمیشه.
دوستان ، راه چارش چیه؟چطوری ویندوزش رو عوض کنم؟؟؟
=-=-=-=-=-=-=-=-=-=
سوال دوم این که اگه بخوام هم ویندوز 7 و هم xp رو روی یک کامپیوتر(pc) نصب کنم ، راهش چیه؟؟؟(اخه 7 رو نصب میکنم بعدش xp رو نصب میکنم.وقتی سیستم ریستارت میشه به صورت اتوماتیک وارد xp میشه و لیست هردوتا ویندوز رو نشون نمیده.)
لطفاً راهنمایی بفرمایید دوستان.
ممنون.

milad_a
10-12-05, 09:35 AM
درود.
دوستان عزیز ، ویندوز روی لپ تاپ قاطی کرده شدید.اصلاً هم نمیشه ازش استفاده کرد.وقتی هم دکمه ی del رو میزنم وارد سیموس نمیشه.
دوستان ، راه چارش چیه؟چطوری ویندوزش رو عوض کنم؟؟؟
=-=-=-=-=-=-=-=-=-=
سوال دوم این که اگه بخوام هم ویندوز 7 و هم xp رو روی یک کامپیوتر(pc) نصب کنم ، راهش چیه؟؟؟(اخه 7 رو نصب میکنم بعدش xp رو نصب میکنم.وقتی سیستم ریستارت میشه به صورت اتوماتیک وارد xp میشه و لیست هردوتا ویندوز رو نشون نمیده.)
لطفاً راهنمایی بفرمایید دوستان.
ممنون.

درود رامبد عزیز

لپ تاپت خیلی قاطی کرده! موقع روشن کردن معمولا کلید F2 منوی بوت رو نشون میده یا F12 بشتگی به مدل لپ تاپ اگه دقت کنی پایین یا بالا صفحه لیست کلید ها رو می نویسه باید منوی بوت رو بالا بیاری راهی نداره

============

در مورد ویندوز هم اول XP بعد 7 اگه برعکس باشه XP دیگه 7 رو نمیشناسه در واقع ساختار بوت شدن 7 با XP فرق داره شما می تونی DVD ویندوز 7 رو داخل درایو بذاری و بری برای نصب معمولا خودش Startup Recovery رو میاره اگه نیاورد در موقع نصب زیر دکمه Install گزینه ای برای Recovery داره که بزنی می تونی Startup و Boot menu رو برگردونی...

K@veh
10-12-08, 10:14 PM
با سلام!
من الان آنتی ویروس نود 32 رو آپدیت کردم کامل تا آپدیت شد یه اروری داده که عکسشو براتون پایین گذاشتم !
کد جدید رو هم که اکسپایرش سال 2011 هست رو هم از همین سایت گرفتم ولی برطرف نمیشه هی میگه فول ورژن باید نصب کنی !
لطفا بگید چیکار کنم !
ممنون !

ierwira
10-12-08, 10:34 PM
با سلام!
من الان آنتی ویروس نود 32 رو آپدیت کردم کامل تا آپدیت شد یه اروری داده که عکسشو براتون پایین گذاشتم !
کد جدید رو هم که اکسپایرش سال 2011 هست رو هم از همین سایت گرفتم ولی برطرف نمیشه هی میگه فول ورژن باید نصب کنی !
لطفا بگید چیکار کنم !
ممنون !
باز هم از کلیدهای دیگر تست بگیرید:34:

K@veh
10-12-08, 10:59 PM
باز هم از کلیدهای دیگر تست بگیرید:34:

کلا گزینه هاشو بسته ! یعنی من حتی نمیتونم روی آپدیت یا Setup و ... کلیک کنم ! حتی F5 هم دیگه روش کار نمیکنه ! گزینه scan هم کلا از روی کلیک راست رفته !
فکرنکنم مشکل از کدها باشه !

K@veh
10-12-08, 11:45 PM
کلا گزینه هاشو بسته ! یعنی من حتی نمیتونم روی آپدیت یا Setup و ... کلیک کنم ! حتی F5 هم دیگه روش کار نمیکنه ! گزینه scan هم کلا از روی کلیک راست رفته !
فکرنکنم مشکل از کدها باشه !

من این آنتی ویروس رو بصورت Free Trial دانلود کردم و بهش کلید جدید میدادم تا آپدیت بشه ولی الان میگه مدتش گذشته و باید Full Version رو دانلود کنم !
بگید چیکار کنم !؟

milad_m
10-12-09, 11:03 AM
من این آنتی ویروس رو بصورت Free Trial دانلود کردم و بهش کلید جدید میدادم تا آپدیت بشه ولی الان میگه مدتش گذشته و باید Full Version رو دانلود کنم !
بگید چیکار کنم !؟

برای من هم فبلا این اتفاق افتاده بود براش راه حلی پیدا نکردن.شاید اگر uninstall کنیش دوباره نصب کنی درست بشه یا از یک ورژن دیگش استفاده کن.ولی بنظرم نسخه free edition از آنتی ویروسای avira,avast استفاده کنی خیال خودتو راحت کردی.شما یک نگاه به این پست من بکن.

درصد شناسایی ویروس- ورم-تروجان ...... برای انتی ویروسهای معروف
avast 97.3% (ورژن مجانی )با توجه به مجانی بودنش خیلی خوب کار میکنه.توجه کنید بقیه مجانی نیستن.و سرعت اسکن بسیار خوب و سریعی داره.
nod32 97.7%
AV-Comparatives e.V. (March 2010

king kong
10-12-09, 03:36 PM
باسلام و خسته نباشی.من یک عدد کارت tv روی سیستمم نصبیدم.میخواستم از تلویزیون چندتا نوحه ضبط کنم چطوری میتونم این کار را انجام دهم؟ نرم افزار honestechTVR2.5 را هم نصب کردم.لطفا" راهنمایی فرمایید.اینم عکس پشت کیس:

abdolereza
10-12-09, 07:57 PM
بنام الله
آقا اين سطل آشغالي روي دسكتاپ غيب شده تو ويندوز ايكس پي از كجا دوباره برگردونمش؟
2-دوستان اين برنامهSeven Transformation Pack وقتي نصبش ميكنم آيكونهارو بزرگ نشون ميده چه جوري ميشه كوچيكش كرد؟

مرسي

milad_a
10-12-09, 09:01 PM
باسلام و خسته نباشی.من یک عدد کارت tv روی سیستمم نصبیدم.میخواستم از تلویزیون چندتا نوحه ضبط کنم چطوری میتونم این کار را انجام دهم؟ نرم افزار honestechTVR2.5 را هم نصب کردم.لطفا" راهنمایی فرمایید.اینم عکس پشت کیس:

درود

درایورش رو کامل نصب کنید بعدش در بهتره از COrel Video Edit (همون مرحون Ulead Video Editor هست) استفاده کنید . داخل تب Capture باید سورس رو روی TV بذارید و کانال رو انتخاب کنید و کیفیت رو تعیین کنید و دکمه ضبط رو بزنید همین ...

king kong
10-12-10, 01:20 AM
درود

درایورش رو کامل نصب کنید بعدش در بهتره از COrel Video Edit (همون مرحون Ulead Video Editor هست) استفاده کنید . داخل تب Capture باید سورس رو روی TV بذارید و کانال رو انتخاب کنید و کیفیت رو تعیین کنید و دکمه ضبط رو بزنید همین ...
سلام مجدد.ببخشیند راجع به کابلهای اتصال چیزی نگفتین:biggrinsmiley:
در ضمن منظورتون از این جمله چیه؟
"باید سورس رو روی TV بذارید و کانال رو انتخاب کنید"
اگه ممکنه لینک دانلود نرم افزار هم بزارین.
با تشکر

ierwira
10-12-10, 09:53 AM
بنام الله
آقا اين سطل آشغالي روي دسكتاپ غيب شده تو ويندوز ايكس پي از كجا دوباره برگردونمش؟
2-دوستان اين برنامهSeven Transformation Pack وقتي نصبش ميكنم آيكونهارو بزرگ نشون ميده چه جوري ميشه كوچيكش كرد؟

مرسي
دوست عزیز روی دسکتاپ راست کنید و در سربرگ Desktop گزینه Costume desktop icon رو انتخاب کنید
در اونجا تیک سطل آشغال رو بزنید
پیشنهاده بنده به شما اینه که نرم افزار رو به کل حذف کنید چون تجربه نشون داده که اکثر این برنامه ها مشکل ایجاد می کنند

milad_a
10-12-10, 10:15 AM
سلام مجدد.ببخشیند راجع به کابلهای اتصال چیزی نگفتین:biggrinsmiley:
در ضمن منظورتون از این جمله چیه؟
"باید سورس رو روی TV بذارید و کانال رو انتخاب کنید"
اگه ممکنه لینک دانلود نرم افزار هم بزارین.
با تشکر

درود

شما مگه نمی خوای از TV ضبط کنی؟ خوب باید آنتن ش رو وصل کنی ورودی آنتن هم تابلوه! بعد با نرم افزار خود کارت تی وی شبکه ها رو جستجو کن بعدش نرم افزار Video Edit رو از اینجا ([Only registered and activated users can see links]) بگیر بعدش هم احتمالا باید یه کابل از ورودی آبی رنگ کارت صوت مادربرد به Audio Oit پشت کارت تی وی وصل کنید تا صدا هم داشته باشید . معمولا اینجوریه

Prince Of Persia
10-12-10, 12:47 PM
سلام.
نرم افزار limewire رو نصب میکنم.اما ارور زیر رو میده.کسی میدونه مشکل چیه؟؟؟
پ.ن:دوبار ویندوز عوض کردم.بازم جواب نداده.سه بار برنامه رو از سه جای مختلف دانلود کردم.جواب نداده.توی اروری که داده میگه جاوا نصب نشده.میخواین نصبش کنید؟برای نصب روی ok کلیک کنید.وقتی روی ok کلیک میکنیم یه لینک باز میکنه یه گزینه داره به اسم free download .وقتی روش کلیک میکنم میگه لینک خرابه.
هم توی 7 و هم توی xp .
لطفاً یه نفر راهنمایی کنه.

B M N
10-12-10, 01:44 PM
سلام.
نرم افزار limewire رو نصب میکنم.اما ارور زیر رو میده.کسی میدونه مشکل چیه؟؟؟
پ.ن:دوبار ویندوز عوض کردم.بازم جواب نداده.سه بار برنامه رو از سه جای مختلف دانلود کردم.جواب نداده.توی اروری که داده میگه جاوا نصب نشده.میخواین نصبش کنید؟برای نصب روی ok کلیک کنید.وقتی روی ok کلیک میکنیم یه لینک باز میکنه یه گزینه داره به اسم free download .وقتی روش کلیک میکنم میگه لینک خرابه.
هم توی 7 و هم توی xp .
لطفاً یه نفر راهنمایی کنه.

از این لینک دانلود و بعد نصب کنید، مشکلتون برطرف میشه

از سایت جاوا بدون چیز پی ان دانلود نمیشه، تو ifile آپلود کردم

abdolereza
10-12-10, 02:14 PM
دوست عزیز روی دسکتاپ راست کنید و در سربرگ desktop گزینه costume desktop icon رو انتخاب کنید
در اونجا تیک سطل آشغال رو بزنید
پیشنهاده بنده به شما اینه که نرم افزار رو به کل حذف کنید چون تجربه نشون داده که اکثر این برنامه ها مشکل ایجاد می کنند
بدبختي اينه اونجا عكسش هست ولي سطل آشغالي نوشته نيست تيك هم نداره فقط ماي كامپيوتر- شبكه -اينترنت-ماي داكيومنت هستش كه تيك داره ولي سطل اشغالي نوشته نيست؟
مرسي

ytre
10-12-11, 11:09 AM
سلام من adsl دارم ومیدونم هر موقع که به اینترنت وصل میبشم ip تغییر میکنه از کجا میتونم این ip را هر دفعه ببینم چه عددی است ip اینترنت را میخوام نه کامپیوتر را مرسی

JavadTabrizi
10-12-11, 01:48 PM
بنام الله
مرسي

بدبختي اينه اونجا عكسش هست ولي سطل آشغالي نوشته نيست تيك هم نداره فقط ماي كامپيوتر- شبكه -اينترنت-ماي داكيومنت هستش كه تيك داره ولي سطل اشغالي نوشته نيست؟
مرسي
سلام دوست عزیز
وارد ریجستری ویندوز شوید و به آدرس زیر بروید :

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\Curr entVersion\Explorer\Desktop\Na​meSpace

مقدار جدیدی از نوع کی و با نام :

{645FF040-5081-101B-9F08-00AA002F954E}

ایجاد کنید . ریجستری رو بسته و ویندوز رو ریستارت کنید .
موفق باشید

milad_a
10-12-11, 10:30 PM
سلام من adsl دارم ومیدونم هر موقع که به اینترنت وصل میبشم ip تغییر میکنه از کجا میتونم این ip را هر دفعه ببینم چه عددی است ip اینترنت را میخوام نه کامپیوتر را مرسی

درود

Prince Of Persia
10-12-11, 11:07 PM
درود.
اخرش مشکل ما با این limewire حل شد و تونستیم نصبش کنیم.برنامه هم بدرستی اجرا میشه.
ولی مشکل جدیدش اروریه که در زیر میده.(عکس ضمیمه)جالب اینجاس که هرچی میزنم برای سرچ ، هیچ مطلبی پیدا نمیکنه.
کسی میدونه مشکل از کجاس؟؟؟
اصلاً نرم افزار بهتر از این است کسی معرفه کنه از شر این خلاص شیم؟؟؟ حتی نرم افزاری مثل همین هم باشه بازم قانعیم.(فقط مثل این قاطی نباشه.)
ممنون از لطفتون دوستان.
پ.ن:میلاد عزیز ، ممنون از لطفت عزیز.
پ.ن 2:عکس ضمیمه نمیشه.نمیدونم مشکل از کجاس.

Prince Of Persia
10-12-12, 07:06 PM
درود.
اخرش مشکل ما با این limewire حل شد و تونستیم نصبش کنیم.برنامه هم بدرستی اجرا میشه.
ولی مشکل جدیدش اروریه که در زیر میده.(عکس ضمیمه)جالب اینجاس که هرچی میزنم برای سرچ ، هیچ مطلبی پیدا نمیکنه.
کسی میدونه مشکل از کجاس؟؟؟
اصلاً نرم افزار بهتر از این است کسی معرفه کنه از شر این خلاص شیم؟؟؟ حتی نرم افزاری مثل همین هم باشه بازم قانعیم.(فقط مثل این قاطی نباشه.)
ممنون از لطفتون دوستان.
پ.ن:میلاد عزیز ، ممنون از لطفت عزیز.
پ.ن 2:عکس ضمیمه نمیشه.نمیدونم مشکل از کجاس.

این هم عکس اروری که میده.دیشب عکس اپلود نمیشد.الان آپ کردم.
منتظر جوابتون هستم دوستان.
ممنون.

ierwira
10-12-12, 08:25 PM
این هم عکس اروری که میده.دیشب عکس اپلود نمیشد.الان آپ کردم.
منتظر جوابتون هستم دوستان.
ممنون.
شما برای نصب این نرم افزار به Java(TM) SE Runtime Environment نیاز دارید
در ضمن مطمئنی نرم افزار فول هست ؟

Prince Of Persia
10-12-12, 08:36 PM
شما برای نصب این نرم افزار به java(tm) se runtime environment نیاز دارید
در ضمن مطمئنی نرم افزار فول هست ؟

درود بر آقا جواد عزیز.
بله ، برنامه درسته.فقط لایسنس نداره(دی)
یعنی مشکل ماله لایسنسه؟

ierwira
10-12-12, 10:45 PM
درود بر آقا جواد عزیز.
بله ، برنامه درسته.فقط لایسنس نداره(دی)
یعنی مشکل ماله لایسنسه؟
به احتمال زیاد:23:

abdolereza
10-12-17, 04:53 PM
سلام دوست عزیز
وارد ریجستری ویندوز شوید و به آدرس زیر بروید :

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\Curr entVersion\Explorer\Desktop\Na​meSpace

مقدار جدیدی از نوع کی و با نام :

{645FF040-5081-101B-9F08-00AA002F954E}

ایجاد کنید . ریجستری رو بسته و ویندوز رو ریستارت کنید .
موفق باشید
آقا اين درست نشد چون رفتم تو ريجستري اين مقدار وبا اسم recycle bin بودش ؟
من هم تغييرش ندادم لطفا راهنمايي فرماييد؟

ierwira
10-12-17, 05:36 PM
آقا اين درست نشد چون رفتم تو ريجستري اين مقدار وبا اسم recycle bin بودش ؟
من هم تغييرش ندادم لطفا راهنمايي فرماييد؟

بیشتر دقت کنید
احتمالا مشکلتون برطرف میشه

K@veh
10-12-19, 09:10 PM
با سلام !
من ویندوز Xp دارم ! میخوام به ویندوز ویستا سرویس پک 1 آپگرید کنم ولی موقع آپگرید میگه باید C:/Users رو یا Rename یا Remove کنم ! درحالیکه این پوشه رو کاریش نمیشه کرد !

پورياي ولي
10-12-22, 07:13 PM
با سلام !
من ویندوز Xp دارم ! میخوام به ویندوز ویستا سرویس پک 1 آپگرید کنم ولی موقع آپگرید میگه باید C:/Users رو یا Rename یا Remove کنم ! درحالیکه این پوشه رو کاریش نمیشه کرد !

ممنون واقعا بابت جوابگویی شما مدیران عزیز !!!!!!

اگر به صورت Bootable اقدام کنید که این پیام ظاهر نمی شود . در غیر این صورت باید از Administrator اصلی اقدام کنید یا زبانه Security را فعال کنید .
فعال کردن زبانه Security ([Only registered and activated users can see links])
بعد از انجام کارهای فوق یک بار Log Off و Log On کنید .
بعد روی پوشه کلیک راست کنید . Properties را انتخاب کرده و وارد زبانه Security شوید . اگر نام کاربری شما دیده نمی شود روی Edit کلیک کنید . این بار روی Add‌ کلیک کنید و نام کاربری را تایپ کنید . OK و مجوز Full Control را فعال کنید . بعد از آن با این پوشه هر کاری می توان کرد .
درجه کاربری شما حتما باید Administrator‌ باشد .

samtin
10-12-27, 12:43 AM
با سلام وخسته نباشید من میخوام ویندوز اکسپی را اپدیت کنم میخواستم بدونم چجوری و زمانی که ویندوز اپدیت شد از کجا بفهمم که ویندوزاپدیت شده ویه سواله دیگه زمانی که به اینترنت وصل میشم لوگوی اینترنت توی taskmasenger نیست ناپدید شده ممنون میشم کمکم کنیدباتشکر

ierwira
10-12-27, 02:25 PM
با سلام وخسته نباشید من میخوام ویندوز اکسپی را اپدیت کنم میخواستم بدونم چجوری و زمانی که ویندوز اپدیت شد از کجا بفهمم که ویندوزاپدیت شده ویه سواله دیگه زمانی که به اینترنت وصل میشم لوگوی اینترنت توی taskmasenger نیست ناپدید شده ممنون میشم کمکم کنیدباتشکر
ابتدا باید ویندوز رو قانونی کنید
سپس از طریق گزینه آپدیت ویندوز اقدام به این کار کنید
منظور از لوگوی اینترنت چیه ؟

abdolereza
10-12-27, 03:10 PM
بنام الله
سلام دوستان من آنتي ويروس روي سيستم نصب كردم(nod32) بعد خواست ريست كنم وقتي ريست كردم تافقط صفحه زمينه مياد LOG OFF ميشه و داخل ويندوز نميشه بعد من همه ي گزينه هاي F8 زدم ولي بازم درست نشد بدبختي اينه با برنامه حسابداري داشتم كار مي كردم بعدش ذخيره هم نكردم الان اگه ويندوز عوض كنم همه چي از دست ميره دوستان آيا راهي هستش كه نجاتش بدم؟ مرسي

milad_a
10-12-27, 04:26 PM
بنام الله
سلام دوستان من آنتي ويروس روي سيستم نصب كردم(nod32) بعد خواست ريست كنم وقتي ريست كردم تافقط صفحه زمينه مياد LOG OFF ميشه و داخل ويندوز نميشه بعد من همه ي گزينه هاي F8 زدم ولي بازم درست نشد بدبختي اينه با برنامه حسابداري داشتم كار مي كردم بعدش ذخيره هم نكردم الان اگه ويندوز عوض كنم همه چي از دست ميره دوستان آيا راهي هستش كه نجاتش بدم؟ مرسي

درود

یعنی داخل safe mode به هیچ عنوان نمیره درسته؟ اگه اینجوریه با یه سی دی ویندوز Live که احتیاجی به نصب نداره سیستم رو بالا بیار و از پوشه هایی که می خوای کپی تهیه کن بعد هم ویندوز رو دوباره نصب کن و کپی رو برگردون معمولا نرم افزارهای فارسی دیتابیسش داخل یه فایل هست تحقیق کن ببین اون نرم افزارت چجوری کار می کنه

abdolereza
10-12-27, 10:53 PM
درود

یعنی داخل safe mode به هیچ عنوان نمیره درسته؟ اگه اینجوریه با یه سی دی ویندوز Live که احتیاجی به نصب نداره سیستم رو بالا بیار و از پوشه هایی که می خوای کپی تهیه کن بعد هم ویندوز رو دوباره نصب کن و کپی رو برگردون معمولا نرم افزارهای فارسی دیتابیسش داخل یه فایل هست تحقیق کن ببین اون نرم افزارت چجوری کار می کنه
از طريق بوت كردن ويندوز واز طريق داس REPAIR كردن ميشه و اينكه اين دستور توي يه خط بنويسم وبعدش الان از كجا بفهم كه سيدي ويندوز در داخل درايو هستش نام درايو چيه آخه يادم نيست نام درايو چي بود؟ بعدش اين دستورو اولش كدومو بنويسم؟ مرسي
COPY X:\i386\NTLDR C
:COPY X:\i386\NTDETECT.COM C

benzin
10-12-27, 11:33 PM
با درود
درایو cd-rom در mycomputer ناپدید شده یه dvd-rom جدید هم وصل کردم بازم قادر به دیدن درایو اون نیستم علت چیه و چکار باید بکنم؟

mo(-)sen
10-12-27, 11:55 PM
تا دیشب داشتم فوتبال2011 بازی میکردم اویرا را نصب کردم الان تا میخواد لود بشه دیگه نمیاد و تصویر همینجوری میمیونه
انتی ویروس اویرا هم غیر فعال کردم
البته جایی بهتر از این جا بنظرم نرسید شرمنده

epsys
10-12-28, 12:51 AM
با درود
درایو cd-rom در mycomputer ناپدید شده یه dvd-rom جدید هم وصل کردم بازم قادر به دیدن درایو اون نیستم علت چیه و چکار باید بکنم؟

Device Manager ویندوز رو باز کن ببین توی اون لیست اسم سی دی رام هست یا نه! چک کن که علامت ضربدر روش نباشه، یعنی Disable نباشه

یا اینکه از توی Gpedit حذفش نکرده باشن

یا کابل هاش درست وصل شده باشه
یا.....

یا زیاد داره:biggrinsmiley:

ierwira
10-12-28, 08:34 PM
از طريق بوت كردن ويندوز واز طريق داس REPAIR كردن ميشه و اينكه اين دستور توي يه خط بنويسم وبعدش الان از كجا بفهم كه سيدي ويندوز در داخل درايو هستش نام درايو چيه آخه يادم نيست نام درايو چي بود؟ بعدش اين دستورو اولش كدومو بنويسم؟ مرسي
COPY X:\i386\NTLDR C
:COPY X:\i386\NTDETECT.COM C
دوست عزیز می تونید حساب کنید چند تا درایو داشتید و بعد به ترتیب حروف الفبا بدست بیاورید
البته مهم نیست اگر اشتباه هم بزنید اتفاق خاصی نمیفته و می تونید دوباره امتحان کنید
تعمیر ویندوز xp با استفاده از دستورات خود ویندوز ([Only registered and activated users can see links])

mo(-)sen
10-12-29, 12:45 AM
ساخت کانکشن وی پی ان در ویندوز سون

K@veh
10-12-29, 06:40 PM
اگر به صورت Bootable اقدام کنید که این پیام ظاهر نمی شود . در غیر این صورت باید از Administrator اصلی اقدام کنید یا زبانه Security را فعال کنید .
فعال کردن زبانه Security ([Only registered and activated users can see links])
بعد از انجام کارهای فوق یک بار Log Off و Log On کنید .
بعد روی پوشه کلیک راست کنید . Properties را انتخاب کرده و وارد زبانه Security شوید . اگر نام کاربری شما دیده نمی شود روی Edit کلیک کنید . این بار روی Add‌ کلیک کنید و نام کاربری را تایپ کنید . OK و مجوز Full Control را فعال کنید . بعد از آن با این پوشه هر کاری می توان کرد .
درجه کاربری شما حتما باید Administrator‌ باشد .

همه ی اینکار هارو انجام دادم !
از Bootable میرم ارور میده میگه برای آپگرید از داخل ویندوز Setup رو اجرا کنید از ویندوز میرم واسه آپگرید میگه پوشه C:/Users رو یا Rename یا Remove کن !
چیکار باید بکنم ؟!

ierwira
10-12-29, 08:53 PM
ساخت کانکشن وی پی ان در ویندوز سون

mo(-)sen
10-12-29, 10:23 PM
پست 361 را جواب بدی ممنون میشم

ierwira
10-12-29, 11:54 PM
پست 361 را جواب بدی ممنون میشم
دوست گلم تصویری از ارور قرار بده تا بتونم بهتر راهنمایی کنم

mo(-)sen
10-12-30, 12:22 AM
دوست گلم تصویری از ارور قرار بده تا بتونم بهتر راهنمایی کنم
ارور نیست تا قبل از منو میاد بعد دیگه نمیاد اون نشانه که میچرخه که لود بشه یکدفعه غیب میشه

saeed946emrah
10-12-30, 06:22 PM
سلام
الان یه مدتیه که کامپیوترم همش خاموش میشه و یه صفحه آبی نوشته شده میاد. مخصوصا زمانی که تازه ویندوز داره بالا میاد مثلا وقتی رو یه آهنگ کلیک میکنم که اجرا بشه سریع کامپیوتر رستارت میشه و اون صفحه ی آبی میاد.وقتی هم که کامپیوتر خاموشه و مودم adsl رو روشن میکنم کامپیوتر روشن میشه!
به نظر شما ایراد از کجاست؟من که دیگه کلافه شدم!
ممنون

ierwira
10-12-30, 07:46 PM
ارور نیست تا قبل از منو میاد بعد دیگه نمیاد اون نشانه که میچرخه که لود بشه یکدفعه غیب میشه
سعی کن یکبار حذف و دوباره نصب کنی

سلام
الان یه مدتیه که کامپیوترم همش خاموش میشه و یه صفحه آبی نوشته شده میاد. مخصوصا زمانی که تازه ویندوز داره بالا میاد مثلا وقتی رو یه آهنگ کلیک میکنم که اجرا بشه سریع کامپیوتر رستارت میشه و اون صفحه ی آبی میاد.وقتی هم که کامپیوتر خاموشه و مودم adsl رو روشن میکنم کامپیوتر روشن میشه!
به نظر شما ایراد از کجاست؟من که دیگه کلافه شدم!
ممنون

یکبار در کیس رو باز کن و یک گردگیری بکن
بعد رم سیستم رو دربیار و بعد از تمیز کردن دوبار جا بزن

mo(-)sen
10-12-30, 08:09 PM
سعی کن یکبار حذف و دوباره نصب کنی

دوباره هم نصب کردم ولی نشد

milad_a
10-12-30, 10:33 PM
دوباره هم نصب کردم ولی نشد

به نظر مشکل ویندوز میاد بهتره یه بار ویندوز نصب کنی ...

saeed946emrah
10-12-30, 11:13 PM
اینکارو کردم اما فایده ای نداشت.دوباره که ویندوز داشت میومد بالا رو آهنگ کلیک کردم و دوباره رستارت کرد و همون صفحه آبی اومد. ممکنه از cpu باشه؟

ierwira
10-12-31, 09:55 AM
اینکارو کردم اما فایده ای نداشت.دوباره که ویندوز داشت میومد بالا رو آهنگ کلیک کردم و دوباره رستارت کرد و همون صفحه آبی اومد. ممکنه از cpu باشه؟
یک رم دیگه رو سیستم تست کنید

saeed946emrah
10-12-31, 11:13 AM
یک رم دیگه رو سیستم تست کنید
سلام
من دو تا رم دارم یه دونه که 512بود و الان یه دو سالی هست که یه دو گیگ هم بهش اضافه کردم.یعنی هر دوتا رم رو بردارم و یه رم دیگه رو امتحان کنم؟

mo(-)sen
10-12-31, 11:28 AM
به نظر مشکل ویندوز میاد بهتره یه بار ویندوز نصب کنی ...
مشکل ویندوز نیست از وقتی انتی ویروس اویرا را نصب کردم این طوری شد انتی را هم غیر فعال میکنم

ierwira
10-12-31, 01:20 PM
سلام
من دو تا رم دارم یه دونه که 512بود و الان یه دو سالی هست که یه دو گیگ هم بهش اضافه کردم.یعنی هر دوتا رم رو بردارم و یه رم دیگه رو امتحان کنم؟

هر کدوم رو جدا تست کنید

مشکل ویندوز نیست از وقتی انتی ویروس اویرا را نصب کردم این طوری شد انتی را هم غیر فعال میکنم
خوب آنتی ویروس رو یکبار حذف کنید
اگر مشکل پابرجا بود دیگه برمیگرده به مشکلات ویندوزی

K@veh
10-12-31, 02:29 PM
جواب مارو هم لطف کنید بدید ! صفحه قبل هست !

milad_a
10-12-31, 08:09 PM
همه ی اینکار هارو انجام دادم !
از Bootable میرم ارور میده میگه برای آپگرید از داخل ویندوز Setup رو اجرا کنید از ویندوز میرم واسه آپگرید میگه پوشه C:/Users رو یا Rename یا Remove کن !
چیکار باید بکنم ؟!

پوشه C:/Users از کجا اومده :blinksmiley: در ویندوز XP همچین پوشه ای ایجاد نمیشه ! میشه بگید چی داخلش هست یه اسکرین شات از درایو C و داخل این پوشه بذارید

saeed946emrah
10-12-31, 09:14 PM
هر کدوم رو جدا تست کنید
هر کدوم رو بصورت جداگانه امتحان کردم،هیچ فرقی نکرد.

K@veh
10-12-31, 11:09 PM
پوشه C:/Users از کجا اومده :blinksmiley: در ویندوز XP همچین پوشه ای ایجاد نمیشه ! میشه بگید چی داخلش هست یه اسکرین شات از درایو C و داخل این پوشه بذارید

این پوشه Users رو اصلا نمیشه کاریش کرد !
بفرمایید اینم عکس :

ierwira
11-01-01, 09:15 AM
هر کدوم رو بصورت جداگانه امتحان کردم،هیچ فرقی نکرد.
پس بهتره از یک رم دیگه هم تست بگیرید
در ضمن سعی کنید یکبار هارد سیستم رو هم امتحان کنید

milad_a
11-01-01, 11:57 AM
این پوشه Users رو اصلا نمیشه کاریش کرد !
بفرمایید اینم عکس :

ویندوز شما دستکاری شده ست در ویندوز بدون دستکاری این پوشه داخل پوشه Documents and settings قرار داره اونم به این شکل . فکر نکنم بتونید آپگرید کنید باید از محیط داس شروع به نصب کنید ...

K@veh
11-01-01, 10:24 PM
ویندوز شما دستکاری شده ست در ویندوز بدون دستکاری این پوشه داخل پوشه Documents and settings قرار داره اونم به این شکل . فکر نکنم بتونید آپگرید کنید باید از محیط داس شروع به نصب کنید ...
از داس اجازه آپگرید نمیده ! میگه از داخل خود ویندوز اقدام به آپگرید کنید !
این ویندوز لوگوی شرکت eBay روش هست !
بگید چیکار کنم !:sadsmiley:

milad_a
11-01-02, 05:02 PM
از داس اجازه آپگرید نمیده ! میگه از داخل خود ویندوز اقدام به آپگرید کنید !
این ویندوز لوگوی شرکت eBay روش هست !
بگید چیکار کنم !:sadsmiley:

حتما باید آپگرید کنید ؟ گفتم که نمیشه آپگرید کرد اون ebay هم یه شرکت ایرانیه :ph34r: شما باید Advance رو بزنی و کلا یه ویندوز جدید نصب کنید ...

K@veh
11-01-02, 05:39 PM
حتما باید آپگرید کنید ؟ گفتم که نمیشه آپگرید کرد اون ebay هم یه شرکت ایرانیه :ph34r: شما باید Advance رو بزنی و کلا یه ویندوز جدید نصب کنید ...
آخه خیلی برنامه و فایل تو دسکتاپ و ... دارم !
به ویندوز سون نمیشه ارتقا داد !؟
تو Setup ویندوز سون ارور داد گفت نمیشه مستقیم از XP به Seven ارتقا داد !
راهی هست ؟!

K@veh
11-01-02, 05:45 PM
ببخشید یه سوال دیگه هم داشتم !
من با اینترنت همراه اول کانکت میشم ! هیچ جوره VPN وصل نمیشه روش ! نرم افزار ultra هم روش کار نمیکنه ولی هم وی پی ان هم یولترا رو دایال آپم کار میکنه !
راهی هست !؟

milad_a
11-01-02, 07:11 PM
آخه خیلی برنامه و فایل تو دسکتاپ و ... دارم !
به ویندوز سون نمیشه ارتقا داد !؟
تو setup ویندوز سون ارور داد گفت نمیشه مستقیم از xp به seven ارتقا داد !
راهی هست ؟!

بعد از ارتقا هیچ تظمینی برای کارکردن برنامه ها نیست و در واقع 90 درصد هم از کار می افته و بهتره از خیرش بگذری و بعد از فرمت درایو 7 نصب کنی

milad_a
11-01-02, 09:20 PM
ببخشید یه سوال دیگه هم داشتم !
من با اینترنت همراه اول کانکت میشم ! هیچ جوره vpn وصل نمیشه روش ! نرم افزار ultra هم روش کار نمیکنه ولی هم وی پی ان هم یولترا رو دایال آپم کار میکنه !
راهی هست !؟

سوالت رو دیدم ولی چون شخصا تجریه ش رو ندارم نمی تونم دقیق بهت بگم پیام خطا میده vpn ؟ پیامش چیه؟

K@veh
11-01-03, 09:51 PM
سوالت رو دیدم ولی چون شخصا تجریه ش رو ندارم نمی تونم دقیق بهت بگم پیام خطا میده vpn ؟ پیامش چیه؟
با Dial up وصل میشم کانکت میشه با همراه اول نمیشه ! ارور 619 میده !

A N G E L
11-01-03, 10:04 PM
با Dial up وصل میشم کانکت میشه با همراه اول نمیشه ! ارور 619 میده !

Error 619 به دلیل بسته بودن پورت vpn است.

Mr MoHaMmAd
11-01-04, 12:03 PM
سلام
نمی دونم اینجا جای این سوال هست یا نه ولی سوالمومی پرسم
تو word2010 برای نیم فاصله از چه کلیدایی استفاده می شه؟؟؟
مثه اینکه ctrl + space هست ولی من تست کردم جواب نمی ده

behroz3666
11-01-04, 12:57 PM
سلام
چطور تو ویندوز هفت فایلها رو جابجا کنم؟
مثلا تو درایو E میخوام فایل x رو بزارم کنار فایل y ولی نمیشه!!
تو xp یه خط سیاه کنار فایل میومد و ما فایل رو رها میکردیم ولی اینجا نمیشه!

A N G E L
11-01-04, 01:22 PM
سلام
نمی دونم اینجا جای این سوال هست یا نه ولی سوالمومی پرسم
تو word2010 برای نیم فاصله از چه کلیدایی استفاده می شه؟؟؟
مثه اینکه ctrl + space هست ولی من تست کردم جواب نمی ده

Ctrl+Shift+4 را تست بفرمایید

K@veh
11-01-04, 01:56 PM
Error 619 به دلیل بسته بودن پورت vpn است.
هر چی هست مربوط به خط هست چون وقتی با Dial up میام سریع کانکت میشه ولی با این ارور میده !
دوستم میگفت یه برنامه فیلت ر شک ن هست بصورت جاوا که با جاوا پلیر تو سیستم اجرا میشه و کار هم میکنه !
شما ازش خبر دارید ؟!

A N G E L
11-01-04, 02:20 PM
دوستم میگفت یه برنامه فیلت ر شک ن هست بصورت جاوا که با جاوا پلیر تو سیستم اجرا میشه و کار هم میکنه !
شما ازش خبر دارید ؟!

متاسفانه خیر،اطلاعی ندارم

milad_a
11-01-06, 12:20 PM
هر چی هست مربوط به خط هست چون وقتی با Dial up میام سریع کانکت میشه ولی با این ارور میده !
شما ازش خبر دارید ؟!

درود

اپرا مینی رو تست کن میگن رد میشه :ph34r:

behroz3666
11-01-06, 06:51 PM
سلام
چطور تو ویندوز هفت فایلها رو جابجا کنم؟
مثلا تو درایو E میخوام فایل x رو بزارم کنار فایل y ولی نمیشه!!
تو xp یه خط سیاه کنار فایل میومد و ما فایل رو رها میکردیم ولی اینجا نمیشه!
کسی نبود جواب منو بده؟!!!:sadsmiley:

alireza22210
11-01-06, 08:35 PM
کسی نبود جواب منو بده؟!!!:sadsmiley:
درود بر شما
کاری رو که شما میخواید فقط از طریق regedit قابل انجام و مراحل طولانی ای داره و باید خیلی حوصله داشته باشی

اول از همه یه توضیح درباره نوع فولدرا میدم و بعد میریم سراغ کارمون که راحت شدن سرتینگ باشه (سرت به شیوه ی ویندوز xp)

وقتی رو یه یک فولدر کلیک سمت راست میکنید و propertise رو فشار میدید و به قسمت costomize میرید ،میبینید که در ویندوز 7 چند نوع متفاوت فولدر داریم general,picture,video

برای اکتیو کردن free sorting یا همون چینش آزاد برای همه ی انواع فولدر ها(videos,general,pictures,music ,documents) شما باید در قسمت regestery edit پاره ای تغییرات ایجاد کنید
بنابراین شما باید start رو باز کنید و در قسمت سرچ regedit را درج نمایید ،تنها یک برنامه پیدا میشود بر آن کلیک سمت راست کنید و run as administrator را فشار بدین
بعد از ورود به برنامه مورد نظر به قسمت زیر برین
HKEY_CURRENT_USER\Software\Classes\Local Settings\Software\Microsoft\Windows\Shell\Bags\All Folders\Shell\

در آدرس زیر کد زیر رو میسازید از طریق فشردن editدر منو بالا و بعد زدن new و بعد key
5C4F28B5-F869-4E84-8E60-F11DB97C5CC7
و این دو ارزش را در فولدر key موردنظر وارد میکنید edit new dword
FFLAGS=dword:43000001 hex
Mode=dword:00000004 hex

بعد از وارد کردن الگوی 5C4F28B5-F869-4E84-8E60-F11DB97C5CC7 برای فولدر general برای بقیه انواع فولدر keys های زیر را ایجاد میکنیم و ارزش های گفته شده در بالا را در این key ها نیز وارد میکنیم

Documents:{7D49D726-3C21-4F05-99AA-FDC2C9474656}Music:{94D6DDCC-4A68-4175-A374-BD584A510B78}Pictures:{B3690E58-E961-423B-B687-386EBFD83239}Videos:{5FA96407-7E77-483C-AC93-691D05850DE8}

چون فولدرهای موجود در ویندوز 7 به ترتیب قبل ذخیره شده اند ما برای دست یافتن به free sorting باید راه زیر را پیش گیریم
در regedit وقتی به فولدر HKEY_CURRENT_USER\Software\Classes\Local Settings\Software\Microsoft\Windows\Shell\Bags\ میرویم تعداد زیادی عدد میبینم که باید تک تک دلیت شوند ولی من برای راحت شدن کارتون راه دیگه ای رو پیشنهاد میدم

مثل شکل بالا اول فولدر مورد نظرمون رو export میکنیم یا به عبارتی در قسمتی از کامپیوتر ذخیره میکنیم و بعد مثل شکل زیر کل فولدرهای موجود در bags را دلیت میکنیم

حالا تمام فولدر های م.جود در bags از جمله all folders دلیت شده است و ما برای بازگرداندن allfolders فقط باید بر روی فایلی که export کرده ایم دو بار کلیک کنیم

میتوانید همه ی مراحل زیر را با اجرای برنامه موجود در این لینک انجام داد
البته من خودم دستی انجام دادم و برنامه رو تست نکردم

Step: Add the 5 Keys for "General folder", "Documents folder", "Music folder", "Pictures folder" and "Videos folder"
Step: Export everything under the key "AllFolders" into a separate file "AllFolders.reg"
Step: Delete everything under the key "Bags"
Step: Import again exported file "AllFolders.reg"
Step: Delete exported file "AllFolders.reg
توجه داشته باشید حالت free sorting در حالتهای view content و list امکان پذیر نیست

alireza22210
11-01-06, 09:15 PM
درود بر شما
کاری رو که شما میخواید فقط از طریق regedit قابل انجام و مراحل طولانی ای داره و باید خیلی حوصله داشته باشی

اول از همه یه توضیح درباره نوع فولدرا میدم و بعد میریم سراغ کارمون که راحت شدن سرتینگ باشه (سرت به شیوه ی ویندوز xp)

وقتی رو یه یک فولدر کلیک سمت راست میکنید و propertise رو فشار میدید و به قسمت costomize میرید ،میبینید که در ویندوز 7 چند نوع متفاوت فولدر داریم general,picture,video

برای اکتیو کردن free sorting یا همون چینش آزاد برای همه ی انواع فولدر ها(videos,general,pictures,music ,documents) شما باید در قسمت regestery edit پاره ای تغییرات ایجاد کنید
بنابراین شما باید start رو باز کنید و در قسمت سرچ regedit را درج نمایید ،تنها یک برنامه پیدا میشود بر آن کلیک سمت راست کنید و run as administrator را فشار بدین
بعد از ورود به برنامه مورد نظر به قسمت زیر برین
HKEY_CURRENT_USER\Software\Classes\Local Settings\Software\Microsoft\Windows\Shell\Bags\All Folders\Shell\

در آدرس زیر کد زیر رو میسازید از طریق فشردن editدر منو بالا و بعد زدن new و بعد key
5C4F28B5-F869-4E84-8E60-F11DB97C5CC7
و این دو ارزش را در فولدر key موردنظر وارد میکنید edit new dword
FFLAGS=dword:43000001 hex
Mode=dword:00000004 hex

بعد از وارد کردن الگوی 5C4F28B5-F869-4E84-8E60-F11DB97C5CC7 برای فولدر general برای بقیه انواع فولدر keys های زیر را ایجاد میکنیم و ارزش های گفته شده در بالا را در این key ها نیز وارد میکنیم

Documents:{7D49D726-3C21-4F05-99AA-FDC2C9474656}Music:{94D6DDCC-4A68-4175-A374-BD584A510B78}Pictures:{B3690E58-E961-423B-B687-386EBFD83239}Videos:{5FA96407-7E77-483C-AC93-691D05850DE8}

چون فولدرهای موجود در ویندوز 7 به ترتیب قبل ذخیره شده اند ما برای دست یافتن به free sorting باید راه زیر را پیش گیریم
در regedit وقتی به فولدر HKEY_CURRENT_USER\Software\Classes\Local Settings\Software\Microsoft\Windows\Shell\Bags\ میرویم تعداد زیادی عدد میبینم که باید تک تک دلیت شوند ولی من برای راحت شدن کارتون راه دیگه ای رو پیشنهاد میدم

مثل شکل بالا اول فولدر مورد نظرمون رو export میکنیم یا به عبارتی در قسمتی از کامپیوتر ذخیره میکنیم و بعد مثل شکل زیر کل فولدرهای موجود در bags را دلیت میکنیم

حالا تمام فولدر های م.جود در bags از جمله all folders دلیت شده است و ما برای بازگرداندن allfolders فقط باید بر روی فایلی که export کرده ایم دو بار کلیک کنیم

میتوانید همه ی مراحل زیر را با اجرای برنامه موجود در این لینک انجام داد
البته من خودم دستی انجام دادم و برنامه رو تست نکردم

Step: Add the 5 Keys for "General folder", "Documents folder", "Music folder", "Pictures folder" and "Videos folder"
Step: Export everything under the key "AllFolders" into a separate file "AllFolders.reg"
Step: Delete everything under the key "Bags"
Step: Import again exported file "AllFolders.reg"
Step: Delete exported file "AllFolders.reg
توجه داشته باشید حالت free sorting در حالتهای view content و list امکان پذیر نیست

دوستان توصیه میکنم قبل از استفاده از مراخل دکر شده در بالا
در لینک زیر با regedit آشنایی اولیه حاصل کنن

سربلند و پیروز باشید

alireza22210
11-01-06, 11:03 PM
درود بر دوستان گرامی
حالا که در 2 پست قبل طریقه انجام کاری رو توسط regedit برای سروران گرامی عرض کردم
میخوام طریقه هاید کردن از طریق regedit رو خدمتتون عرض کنم
این عملیات کمتر از 1 دقیقه طول میکشه

بیشتر سروران گرامی فقط از هاید کردن از طریق folder option آگاهی دارند و کسی که بخواد فایلهای هاید رو نگاه کنه به راحتی با تغییر در folder option فایلها رو از hide در میارن
start را باز کرده و در قسمت search کلمه regedit رو وارد میکنید فقط یک فایل پیدا میشه بر اون کلیک سمت راست کرده و run as administrator رو فشار میدید
بعد از باز شدن به آدرس زیر تشریف میبرید
HKEY_LOCAL_MACHINE/SOFTWARE/MICROSOFT/WINDOWS/CURRENTVERSION/ADVANCED/FOLDER/HIDDEN/SHOWALL

در آدرس زیر و در منوی اصلی بر روی CHECKED VALUE کلیک کنید و VALUE را از 1 به صفر تغییر دهید

دیگر هیچکدام یک از فایلهای HIDE شما نمایش نخواهد داده شد تا دوباره به REGEDIT بازگشته و از منو مورد نظر VALUE را به حالت اولیه که همان یک باشد تغییر دهید

فقط فایلهایی که هاید باشند غیر قابل مشاهده خواهند شد.حتی اگر از FOLDER OPTION گزینه SHOW HIDDEN FILES را فشار دهید

behroz3666
11-01-07, 11:17 AM
آقا یک دنیا ممنون درست شد
اون برنامه هم کار میکنه
بازم ممنون:34:

HEADMASTER
11-01-08, 09:27 PM
سلام
من یه فایل rar از اینترنت گرفتم کامل با دانلود منیجرم دانلود شد
ولی وقتی میخوام unrar اش کنم این ارور رو میده
the archive is either in unknown format or damaged
چیکار میتونم بکنم؟

ممنون

پورياي ولي
11-01-08, 09:59 PM
سلام
من یه فایل rar از اینترنت گرفتم کامل با دانلود منیجرم دانلود شد
ولی وقتی میخوام unrar اش کنم این ارور رو میده
the archive is either in unknown format or damaged
چیکار میتونم بکنم؟

ممنون
به احتمال زیاد فایل به صورت کامل دانلود نشده است .

HEADMASTER
11-01-08, 10:05 PM
به احتمال زیاد فایل به صورت کامل دانلود نشده است .
فایل 700 مگ بوده و من هم 700 مگ کامل رو دانلود کردم
چیکار کنم؟

alireza22210
11-01-09, 12:05 PM
چیکار کنم؟
درود بر شما
داداش سعی کن با یه برنامه دیگه extract اش کنی مثل magic iso
اگر نشد یه تیک داره winrar اگه فایل بین 98 تا 100 دانلود شده باشه اونو بزنی باز extract میشه
اگه فایلت فیلم باشه میتونی ببینی

alireza22210
11-01-09, 12:08 PM
درود بر دوستان گرامی
حالا که در 2 پست قبل طریقه انجام کاری رو توسط regedit برای سروران گرامی عرض کردم
میخوام طریقه هاید کردن از طریق regedit رو خدمتتون عرض کنم
این عملیات کمتر از 1 دقیقه طول میکشه

بیشتر سروران گرامی فقط از هاید کردن از طریق folder option آگاهی دارند و کسی که بخواد فایلهای هاید رو نگاه کنه به راحتی با تغییر در folder option فایلها رو از hide در میارن
start را باز کرده و در قسمت search کلمه regedit رو وارد میکنید فقط یک فایل پیدا میشه بر اون کلیک سمت راست کرده و run as administrator رو فشار میدید
بعد از باز شدن به آدرس زیر تشریف میبرید
HKEY_LOCAL_MACHINE/SOFTWARE/MICROSOFT/WINDOWS/CURRENTVERSION/ADVANCED/FOLDER/HIDDEN/SHOWALL

در آدرس زیر و در منوی اصلی بر روی CHECKED VALUE کلیک کنید و VALUE را از 1 به صفر تغییر دهید

دیگر هیچکدام یک از فایلهای HIDE شما نمایش نخواهد داده شد تا دوباره به REGEDIT بازگشته و از منو مورد نظر VALUE را به حالت اولیه که همان یک باشد تغییر دهید

فقط فایلهایی که هاید باشند غیر قابل مشاهده خواهند شد.حتی اگر از FOLDER OPTION گزینه SHOW HIDDEN FILES را فشار دهید

درود بر دوستان گرامی
دوستان باید بر روی value name که در جلو آن hidden نوشته شده کلیک کنید و value را از 1 به 0 تغییر دهید

saeed946emrah
11-01-10, 11:30 PM
سلام
من کلا مشتری پرو پا قرص اینجام! امروز دوباره کامپیوترم یه مرض جدید گرفت!یهو همه چی از ویندوز و صدا و تصویر کند میشه. رستارت هم که میکنم همینطوریه. باید مثلا سه چهار بار رستارت کنم تا یه بار خوب بشه.وقتی رستارت میکنم به شکل زیر که میرسه اولش اون خط چینه تند میره و بعد همینطور کند تر میشه و حدود 5 دقیقه طول میکشه که ویندوز بالا بیاد. تازه بالا هم که میاد خیلی خیلی کنده. رو یه هارد دیگه هم ویندوز نصب کردم و تا چند دقیقه هم خوب کار کرد اما بعد از نصب درایور کارت گرافیک رستارت که کردم یهو خیلی همه چی کند شد.گفتم شاید از کارت گرافیک باشه. کارت گرافیک رو در آوردم ولی باز هم که ویندوز میخواد بالا بیاد چندین دقیقه طول میکشه.البته الان یه نیم ساعتی هست که داره خوب کار میکنه.شانسکیه!
به نظر شما مشکل از چیه؟
ممنون

پورياي ولي
11-01-11, 08:42 AM
سلام
من کلا مشتری پرو پا قرص اینجام! امروز دوباره کامپیوترم یه مرض جدید گرفت!یهو همه چی از ویندوز و صدا و تصویر کند میشه. رستارت هم که میکنم همینطوریه. باید مثلا سه چهار بار رستارت کنم تا یه بار خوب بشه.وقتی رستارت میکنم به شکل زیر که میرسه اولش اون خط چینه تند میره و بعد همینطور کند تر میشه و حدود 5 دقیقه طول میکشه که ویندوز بالا بیاد. تازه بالا هم که میاد خیلی خیلی کنده. رو یه هارد دیگه هم ویندوز نصب کردم و تا چند دقیقه هم خوب کار کرد اما بعد از نصب درایور کارت گرافیک رستارت که کردم یهو خیلی همه چی کند شد.گفتم شاید از کارت گرافیک باشه. کارت گرافیک رو در آوردم ولی باز هم که ویندوز میخواد بالا بیاد چندین دقیقه طول میکشه.البته الان یه نیم ساعتی هست که داره خوب کار میکنه.شانسکیه!
به نظر شما مشکل از چیه؟
ممنون

ما هم خوشحالیم مشتری ثابت داریم !:tonguesmiley:
دو احتمال به نظر من می رسد :
1- وجود یک درایور ناسازگار . راه حل مناسبی برای شناسایی آن وجود ندارد و به صورت سعی و خطا انجام می شود . به این صورت که از طریق Device Manager درایورها یکی یکی غیر فعال شوند و چک کنید مشکل برطرف شده است یا خیر .
2- یک جاسوس افزار روی سیستم جا خوش کرده است . برنامه زیر را دانلود کنید و سیستم را چک کنید :
Spybot Search and Destroy ([Only registered and activated users can see links])

saeed946emrah
11-01-11, 12:51 PM
ما هم خوشحالیم مشتری ثابت داریم !:tonguesmiley:
دو احتمال به نظر من می رسد :
1- وجود یک درایور ناسازگار . راه حل مناسبی برای شناسایی آن وجود ندارد و به صورت سعی و خطا انجام می شود . به این صورت که از طریق device manager درایورها یکی یکی غیر فعال شوند و چک کنید مشکل برطرف شده است یا خیر .
2- یک جاسوس افزار روی سیستم جا خوش کرده است . برنامه زیر را دانلود کنید و سیستم را چک کنید :
spybot search and destroy ([Only registered and activated users can see links])

سلام
یه کارت گرافیک دیگه و یه رم دیگه رو هم رو سیستم امتحان کردم و یه هارد دیگه هم داشتم که اونو گذاشتم و روش ویندوز نصب کردم اما هیچ فرقی نکرد.امکان داره از cpu باشه؟یه بار هم سه چهار تا اون دندونه هاش کج شده و من البته دوباره صافش کردم. البته این واسه چند ماه پیش بود تا همین چند روز پیش اینجوری کند نمیشد.

JavadTabrizi
11-01-11, 01:15 PM
سلام
یه کارت گرافیک دیگه و یه رم دیگه رو هم رو سیستم امتحان کردم و یه هارد دیگه هم داشتم که اونو گذاشتم و روش ویندوز نصب کردم اما هیچ فرقی نکرد.امکان داره از cpu باشه؟یه بار هم سه چهار تا اون دندونه هاش کج شده و من البته دوباره صافش کردم. البته این واسه چند ماه پیش بود تا همین چند روز پیش اینجوری کند نمیشد.

سلام آقا سعید عزیز
لطفاً از بابت ویروسی نبودن سیستم خود مطمئن شوید . بنظر من سیستم شما آلوده هست . اگر هم اشتباه نکنم آلوده به ویروس جدید استاکس نت شده . به هر جهت سیستم رو از این جهت چک کنید ، چون فرمودید که بعد از نصب ویندوز مدتی خوب کار میکنه ولی بعداً کند میشه .
میتونی از نرم افزار ضمیمه شده برای شناسایی و از بین بردن ویروس استاکس نت استفاده کنی .
موفق باشی

saeed946emrah
11-01-11, 02:52 PM
سلام آقا سعید عزیز
لطفاً از بابت ویروسی نبودن سیستم خود مطمئن شوید . بنظر من سیستم شما آلوده هست . اگر هم اشتباه نکنم آلوده به ویروس جدید استاکس نت شده . به هر جهت سیستم رو از این جهت چک کنید ، چون فرمودید که بعد از نصب ویندوز مدتی خوب کار میکنه ولی بعداً کند میشه .
میتونی از نرم افزار ضمیمه شده برای شناسایی و از بین بردن ویروس استاکس نت استفاده کنی .
موفق باشی
سلام جوادخان گل
شرمنده، من الان یه دو سه سالی هست که وقت و بی وقت همش مزاحم شما ودوستان میشم.
من یه هارد دیگه داشتم که امروز اونو گذاشتم و اول فرمت کردمش و بعد پارتیشن بندی کردم و روش ویندوز نصب کردم اما بازم همونجوریه. حالا من چیز زیادی بلد نیستم اما فکر میکنم با فرمت کردن هارد دیگه ویروسی توش نباشه.الانم که دیگه بدتر شده و ویندوز که بالا میاد نهایتا 20 ثانیه خوبه و دوباره خیلی خیلی کند میشه.این سی پی یوی کامپیوترم به تقریبا نصف دندونه هاش یه مقدار خمیر سیلیکون چسبیده. البته خیلی وقته که اینطوریه و میگم که تا همین چند روز پیش اینطوری نمیشد.ایا این میتونه تاثیری داشته باشه؟
حدود یه ماه هم همش واسه خودش بعضی وقتا رستارت میکرد و شکل زیر میومد. البته الان دو روزه که دیگه رستارت نمیکنه و در عوض خیلی کند میشه!!

saeed946emrah
11-01-11, 03:08 PM
این شکل میومد

A N G E L
11-01-11, 04:07 PM
این شکل میومد

به احتمال بسیار از مادربرد است

A N G E L
11-01-11, 04:11 PM
چیکار کنم؟
با نرم افزار Segment Downloader چک کنید که آیا این فایل دانلودی شما،خرابی داره یا نه
آموزش کار وترمیم فایل ها و لینک دانلود آن در بخش دانلود آفلاین باید موجود باشد

پورياي ولي
11-01-11, 04:50 PM
سلام جوادخان گل
شرمنده، من الان یه دو سه سالی هست که وقت و بی وقت همش مزاحم شما ودوستان میشم.
من یه هارد دیگه داشتم که امروز اونو گذاشتم و اول فرمت کردمش و بعد پارتیشن بندی کردم و روش ویندوز نصب کردم اما بازم همونجوریه. حالا من چیز زیادی بلد نیستم اما فکر میکنم با فرمت کردن هارد دیگه ویروسی توش نباشه.الانم که دیگه بدتر شده و ویندوز که بالا میاد نهایتا 20 ثانیه خوبه و دوباره خیلی خیلی کند میشه.این سی پی یوی کامپیوترم به تقریبا نصف دندونه هاش یه مقدار خمیر سیلیکون چسبیده. البته خیلی وقته که اینطوریه و میگم که تا همین چند روز پیش اینطوری نمیشد.ایا این میتونه تاثیری داشته باشه؟
حدود یه ماه هم همش واسه خودش بعضی وقتا رستارت میکرد و شکل زیر میومد. البته الان دو روزه که دیگه رستارت نمیکنه و در عوض خیلی کند میشه!!

با این حساب در کیس را باز کنید . سیستم را روشن کنید و ببینید cpu داغ می شود یا خیر .

saeed946emrah
11-01-11, 05:47 PM
به احتمال بسیار از مادربرد است

با این حساب در کیس را باز کنید . سیستم را روشن کنید و ببینید cpu داغ می شود یا خیر .
نه cpu داغ نمیشه ،تازه هم بهش خمیر سیلیکون زدم. فکر کنم همونطور که یکی از دوستان گفت از مادربرد باشه.سیستم من قدیمیه و واسه حدود چهار سال پیشه و فکر نمیکنم دیگه شفا پیدا کنه!!
اگه بخوام سیستم رو ارتقا بدم با حدود 400000تومن شما چی پیشنهاد میکنید؟یعنی سی پی یو و مادربرد و رم و پاور .فکر کنم همینا لازم باشه دیگه چون کارت گرافیکم یک گیگه و فکر نکنم مشکلی داشته باشه.
ممنون میشم راهنمایی کنین.(البته میدونم که این سوال رو باید یه جای دیگه میپرسیدم اما گفتم چون از همینجا شروع کردم همینجا هم تموم کنم!)
بازم ممنون

A N G E L
11-01-11, 06:47 PM
نه cpu داغ نمیشه ،تازه هم بهش خمیر سیلیکون زدم. فکر کنم همونطور که یکی از دوستان گفت از مادربرد باشه.سیستم من قدیمیه و واسه حدود چهار سال پیشه و فکر نمیکنم دیگه شفا پیدا کنه!!
اگه بخوام سیستم رو ارتقا بدم با حدود 400000تومن شما چی پیشنهاد میکنید؟یعنی سی پی یو و مادربرد و رم و پاور .فکر کنم همینا لازم باشه دیگه چون کارت گرافیکم یک گیگه و فکر نکنم مشکلی داشته باشه.
ممنون میشم راهنمایی کنین.(البته میدونم که این سوال رو باید یه جای دیگه میپرسیدم اما گفتم چون از همینجا شروع کردم همینجا هم تموم کنم!)
بازم ممنون
خازن های مادربرد را نگاه کنید ببینید آیا خازنی باد کرده است؟

saeed946emrah
11-01-11, 07:44 PM
خازن های مادربرد را نگاه کنید ببینید آیا خازنی باد کرده است؟
نگاه کردم.نه همه شون عادی بودن.
الان یه فایل تصویری گذاشتم.حدود دو ساعت عادی پخش کرد اما دو باره صحنه اهسته شد تا جایی که دیگه موس هم حرکت نمیکرد.

ierwira
11-01-12, 08:57 AM
نگاه کردم.نه همه شون عادی بودن.
الان یه فایل تصویری گذاشتم.حدود دو ساعت عادی پخش کرد اما دو باره صحنه اهسته شد تا جایی که دیگه موس هم حرکت نمیکرد.

بی زحمت کارهای زیر رو انجام بدید :
بادگیری و تمیز کردن سیستم
چک کردن کلیه قطعات از پاور تا رم و هارد و ...
حتما قطعات رو جایگزین کنید تا مطمئن شوید مشکل سخت افزاری هست یا خیر ؟
سعی کنید یکبار کلیر بایوس انجام دهید.
در انتها هم اگر از سالم بودن کلیه قطعات سخت افزاری مطمئن بودید به مشکلات نرم افزاری بپردازید مثل استفاده از یک سی دی ویندوز دیگر
در انتها اگر جواب نگرفتید به نزدیکترین موزه مراجعه کرده و سیستم رو هدیه بدهید:23:

saeed946emrah
11-01-12, 07:30 PM
بی زحمت کارهای زیر رو انجام بدید :
بادگیری و تمیز کردن سیستم
چک کردن کلیه قطعات از پاور تا رم و هارد و ...
حتما قطعات رو جایگزین کنید تا مطمئن شوید مشکل سخت افزاری هست یا خیر ؟
سعی کنید یکبار کلیر بایوس انجام دهید.
در انتها هم اگر از سالم بودن کلیه قطعات سخت افزاری مطمئن بودید به مشکلات نرم افزاری بپردازید مثل استفاده از یک سی دی ویندوز دیگر
در انتها اگر جواب نگرفتید به نزدیکترین موزه مراجعه کرده و سیستم رو هدیه بدهید:23:
سلام
نترسید!دیگه سوال کامپیوتری ندارم ، فقط خواستم ادرس یه موزه ی خوب رو بگیرم که کامپیوترم رو اهدا کنم:laughingsmiley:
همه ی کارایی رو که گفتین انجام داده بودم فقط این کلیر بایوس مونده بود که اونم انجام دادم اما بازم نشد.
ممنون از همه ی دوستانی که راهنمایی کردن.
اقای ierwiraی عزیز،آقا کلی با این دو کلمه ی بی زحمت و موزه ت حال کردم.کاش چند تا دکمه ی تشکر دیگه هم داشت! دمت گرم :23:

skystar
11-01-20, 06:15 PM
موقع باز کردن فایل Word با پیغام خطای زیر مواجه می شوم حتی ورژن 2010 و هرچی فونت فارسی نصب کردم اما مشکل حل نشد لطفا" راهنماییم نمایید.
با تشکر فراوان[Only registered and activated users can see links]

milad_a
11-01-20, 08:33 PM
موقع باز کردن فایل word با پیغام خطای زیر مواجه می شوم حتی ورژن 2010 و هرچی فونت فارسی نصب کردم اما مشکل حل نشد لطفا" راهنماییم نمایید.

به نظر میاد دارید یه فایل غیر ورد رو با ورد باز می کنید! فایل رو می تونید قرار بدید تا چک کنم ؟

M Y G
11-01-20, 08:55 PM
من وقتی در ویندوز 7 زیرنویس فارسی رو انتخاب میکنم یک سری حروف بهم ریخته نشون میده در سرعتی که در ویندوز xp اینطور نیست مشکل از کجاست؟

یک مشکل دیگه هم دارم این هست وقتی با kmplayer فایلی رو پخش میکنم به صورت پنجره ای نشون میده؟

با سپاس

skystar
11-01-20, 10:43 PM
به نظر میاد دارید یه فایل غیر ورد رو با ورد باز می کنید! فایل رو می تونید قرار بدید تا چک کنم ؟
دوست عزیز فایل را در پیغام خصوصی برایتان ارسال می کنم.
با تشکر فراوان

ierwira
11-01-21, 01:00 AM
من وقتی در ویندوز 7 زیرنویس فارسی رو انتخاب میکنم یک سری حروف بهم ریخته نشون میده در سرعتی که در ویندوز xp اینطور نیست مشکل از کجاست؟
یک مشکل دیگه هم دارم این هست وقتی با kmplayer فایلی رو پخش میکنم به صورت پنجره ای نشون میده؟
با سپاس

ساسان جان به تنظیمات زبان باید یک نگاهی بندازی
در مورد پلیر هم با اسکرول موس روش کلیک کن

M Y G
11-01-21, 03:06 AM
ساسان جان به تنظیمات زبان باید یک نگاهی بندازی
در مورد پلیر هم با اسکرول موس روش کلیک کن

سپاس
با راهنمایی A N G E L S ([Only registered and activated users can see links]) عزیز مشکل برطرف شد.

skystar
11-01-21, 12:20 PM
موقع باز کردن فایل word با پیغام خطای زیر مواجه می شوم حتی ورژن 2010 و هرچی فونت فارسی نصب کردم اما مشکل حل نشد لطفا" راهنماییم نمایید.
کاربران و مدیران گرامی کسی نمیتونه مشکلو حل کنه؟ خیلی ضروریه

پورياي ولي
11-01-21, 12:34 PM
کاربران و مدیران گرامی کسی نمیتونه مشکلو حل کنه؟ خیلی ضروریه
این پیام برای تمام فایلها داده می شود یا بعضی ؟

skystar
11-01-21, 12:44 PM
این پیام برای تمام فایلها داده می شود یا بعضی ؟
نه فقط برای همین یکی فایل این پیغام را میدهد

پورياي ولي
11-01-21, 12:50 PM
با این حساب زبان فایل فارسی یا انگلیسی نیست . اگر فایل را آپلود می کردید بهتر می شد راجع به آن نظر داد .

A N G E L
11-01-21, 01:00 PM
گاهی به دلیل اضافه کردن برخی Add-Ins توسط سایر نرم افزارها به نرم افزار word این Error اتفاق می افتد
در مورد office های جدید زیاد وارد نیستم که مسیر دقیق بدهم ولی شما قسمتی به نام Templates and Add-ins را پیدا کنید و تیک جلوی گزینه هایش را بردارید
قسمت COM Add-Ins را هم پیدا کنید و تیک جلوی گزینه هایش را بردارید
(اگر بعدا به مشکل برخورد کردی مجددا به حالت قبل برگردانید)

skystar
11-01-21, 01:01 PM
با این حساب زبان فایل فارسی یا انگلیسی نیست . اگر فایل را آپلود می کردید بهتر می شد راجع به آن نظر داد .
فایل را در پیغام خصوصی فرستادم.
با تشکر فراوان

milad_a
11-01-21, 01:04 PM
دوست عزیز فایل را در پیغام خصوصی برایتان ارسال می کنم.
با تشکر فراوان

مشکل از شما نیست از فایله! این فایل encoding خاصی داره و به نظر میاد کلا خراب باشه ! از کجا گرفته اید ؟ اگه زیاد مهم نیست بی خیال شید درست بشو نیست :ph34r:

پورياي ولي
11-01-21, 04:06 PM
فایل را در پیغام خصوصی فرستادم.
با تشکر فراوان

مشکل از شما نیست از فایله! این فایل encoding خاصی داره و به نظر میاد کلا خراب باشه ! از کجا گرفته اید ؟ اگه زیاد مهم نیست بی خیال شید درست بشو نیست :ph34r:
تایید می شود .

samtin
11-01-22, 02:06 AM
با سلام وخسته نباشیدمن میخوام ویندوز اکسپی پک3 دانلودکنم یه سوالی داشتم کامپیوترمن قدیمیه واز ویندوزاکسپی پک2استفاده میکنم ویندوزی که برایی دانلودگذاشتن Windows XP Professional SP3 Integrated January 2011 هست و نوشته این ویندوز دارای درایور SATA نمی باشد میخواستم بدونم ایامیتونم دانلودکنم وازش استفاده بکنم یانه ممنون میشم کمکم کنیدباتشکر

new-engineer
11-01-22, 03:22 AM
با سلام وخسته نباشیدمن میخوام ویندوز اکسپی پک3 دانلودکنم یه سوالی داشتم کامپیوترمن قدیمیه واز ویندوزاکسپی پک2استفاده میکنم ویندوزی که برایی دانلودگذاشتن windows xp professional sp3 integrated january 2011 هست و نوشته این ویندوز دارای درایور sata نمی باشد میخواستم بدونم ایامیتونم دانلودکنم وازش استفاده بکنم یانه ممنون میشم کمکم کنیدباتشکر

همونطور که گفتید سیستم شما قدیمیه و احتمال زیاد اتصال ساتا نداره! و نگرانی ای هم به تبع نیست.
در عین حال، در صورت احتیاج به درایور ساتا (اگر هارد یا سی دی/دی وی دی رام ساتا داشته باشید، معمولا همراه اون سخت افزار، سی دی یا فلاپی درایورش هم موجوده. یا اینکه میشه پیداش کرد!
مشکلی نیست

samtin
11-01-23, 02:58 AM
با سلام و خسته نباشید من درحال حاضر ازویندوز اکسپی پک2استفاده میکنم میخواستم بدونم ایا ویندوز اکسپی پک2 خوب هست ازنظرسرعت و غیره یا پک3 ممنون میشم کمکم کنیدباتشکر

A N G E L
11-01-23, 03:29 AM
با سلام و خسته نباشید من درحال حاضر ازویندوز اکسپی پک2استفاده میکنم میخواستم بدونم ایا ویندوز اکسپی پک2 خوب هست ازنظرسرعت و غیره یا پک3 ممنون میشم کمکم کنیدباتشکر
ویندوز 7 از xp بهتر است اما اگر سخت افزار ضعیفی دارید و یا اصرار به استفاده از ویندوز xp دارید از نسخه سرویس پک سه ویندوز XP ترجیحا آخرین آپدیت موجود استفاده کنید.

samtin
11-01-24, 05:24 PM
با سلام وخسته نباشید من ویندوزپک سه اکسپی دانلودکردم به نامه Windows.XP.Professional.SP3.January.2011.در سه پارت بود و زمانی که این سه پارت را که بصورت فشرده بو د Extract here کردم یه فایل به نام biexpp111.iso اومد میخواستم بدونم ایا این فایل را بریزم تو سی دس یا اونم Extract here کنم ممنون میشم کمکم کنید ویه سوال دیگه ایااین ویندوزی که دانلودکردم به نظر شماخوب هست یانه باتشکر

samtin
11-01-24, 05:26 PM
با سلام وخسته نباشید من ویندوزپک سه اکسپی دانلودکردم به نامه Windows.XP.Professional.SP3.January.2011.در سه پارت بود و زمانی که این سه پارت را که بصورت فشرده بو د Extract here کردم یه فایل به نام biexpp111.iso اومد میخواستم بدونم ایا این فایل را بریزم تو سی دس یا اونم Extract here کنم ممنون میشم کمکم کنید ویه سوال دیگه ایااین ویندوزی که دانلودکردم به نظر شماخوب هست یانه باتشکر
و درثانی فایلbiexpp111.iso به صورته فشرده هست

JavadTabrizi
11-01-24, 05:26 PM
با سلام وخسته نباشید من ویندوزپک سه اکسپی دانلودکردم به نامه windows.xp.professional.sp3.january.2011.در سه پارت بود و زمانی که این سه پارت را که بصورت فشرده بو د extract here کردم یه فایل به نام biexpp111.iso اومد میخواستم بدونم ایا این فایل را بریزم تو سی دس یا اونم extract here کنم ممنون میشم کمکم کنید ویه سوال دیگه ایااین ویندوزی که دانلودکردم به نظر شماخوب هست یانه باتشکر
سلام دوست عزیز
فایل iso رو بر روی سی دی رایت کنید .
موفق باشید

milad_a
11-01-25, 01:27 AM
و درثانی فایلbiexpp111.iso به صورته فشرده هست

درود

نرم افزار UltraISO رو بگیر و در نوار ابزارش روی اون سی دی آتیش گرفته! کلیک کن و فایل ISO رو بهش بده تا برات رایتش کنه ...

samtin
11-01-25, 03:27 PM
باسلام من فایلISO روکه فشرده بود رایت کردم و وقتی سی دی رو گذاشتم لیست ویندوز اومد وگزینه اول این بود Install windows xp وچهارگزینه دیگه هم بود ایا درست رایت کردم باتشکر

ierwira
11-01-25, 04:01 PM
باسلام من فایلiso روکه فشرده بود رایت کردم و وقتی سی دی رو گذاشتم لیست ویندوز اومد وگزینه اول این بود install windows xp وچهارگزینه دیگه هم بود ایا درست رایت کردم باتشکر
اگر به صورت بوتیبل و اتوران بالا میاد مشکلی نیست

milad_a
11-01-25, 07:59 PM
باسلام من فایلiso روکه فشرده بود رایت کردم و وقتی سی دی رو گذاشتم لیست ویندوز اومد وگزینه اول این بود install windows xp وچهارگزینه دیگه هم بود ایا درست رایت کردم باتشکر

درود

درسته دوست عزیز ...

M Y G
11-01-31, 01:54 AM
در ویندوز 7 عکس های متحرک رو ثابت نشون میده .چرا اینطور هست؟

saman-wilson
11-01-31, 02:15 AM
سلام من بتازگی سیستم رو کمی ارتقا دادم
و الان 2 تا رم 1 گیگ کینگستون 800 DDR2 دارم
Cpu 430 intel که دست نزدم
و یک کارت گرافیک saphirre 4350 خریدم
پاور هم 450 وات هست

از اون روزی که رم رو از یک به 2 ارتقا دادم و کارت گرافیک 4350 رو بستم هیچ بازی
رو نتونستم خوب روش بالا بیارم
تا الان Bad company 2 رو +
need for speed Hot Pursuit 2010
Call of Duty Black ops
GTA IV
رور روش نصب کردم که فقط Bad company 2 رو تونستم روش بدون
مشکل بالا بیارم که قبلا هم رو 512 میومد
ولی need for speed وسط بازی و GTA IV اول بازی سر دمو میپره میاد بیرون!!
Call of Duty هم که اصلا بالا نمیاد....
تو رو خدا کمک کنید دارم دیوونه میشم نمیدونم مشکل از چیه... بالای صد تومن خرج کردم که بتونم بازی کنم یدونه بازی هم بالا نمیاد
آیا مشکل از سیستم هست؟؟ از کارت گرافیک یا رم و یا سی پیو؟
ویندوز هم سرویس پک 3 هست... که قبلا call of duty رو روی SP2 هم نصب کردم
بالا نیومد!!
تو رو خدا کمک کنید.

ierwira
11-01-31, 09:51 AM
در ویندوز 7 عکس های متحرک رو ثابت نشون میده .چرا اینطور هست؟

سامان جان با چه نرم افزاری عکس ها رو اجرا می کنی ؟

سلام من بتازگی سیستم رو کمی ارتقا دادم
و الان 2 تا رم 1 گیگ کینگستون 800 ddr2 دارم
cpu 430 intel که دست نزدم
و یک کارت گرافیک saphirre 4350 خریدم
پاور هم 450 وات هست

از اون روزی که رم رو از یک به 2 ارتقا دادم و کارت گرافیک 4350 رو بستم هیچ بازی
رو نتونستم خوب روش بالا بیارم
تا الان bad company 2 رو +
need for speed hot pursuit 2010
call of duty black ops
gta iv
رور روش نصب کردم که فقط bad company 2 رو تونستم روش بدون
مشکل بالا بیارم که قبلا هم رو 512 میومد
ولی need for speed وسط بازی و gta iv اول بازی سر دمو میپره میاد بیرون!!
Call of duty هم که اصلا بالا نمیاد....
تو رو خدا کمک کنید دارم دیوونه میشم نمیدونم مشکل از چیه... بالای صد تومن خرج کردم که بتونم بازی کنم یدونه بازی هم بالا نمیاد
آیا مشکل از سیستم هست؟؟ از کارت گرافیک یا رم و یا سی پیو؟
ویندوز هم سرویس پک 3 هست... که قبلا call of duty رو روی sp2 هم نصب کردم
بالا نیومد!!
تو رو خدا کمک کنید.
عزیز قبل از هر چی نگاهی به ویندوز بنداز (مشکلات نرم افزاری)
در ضمن این بازی های سری جدید کرک های مختلفی براشون اومده
سعی کن بهترین کرک رو براشون پیدا کنی

M Y G
11-01-31, 03:25 PM
سامان جان با چه نرم افزاری عکس ها رو اجرا می کنی ؟

عزیز قبل از هر چی نگاهی به ویندوز بنداز (مشکلات نرم افزاری)
در ضمن این بازی های سری جدید کرک های مختلفی براشون اومده
سعی کن بهترین کرک رو براشون پیدا کنی

بگو با چه برنامه ای باید اجرا کنم؟
با سپاس

ierwira
11-01-31, 07:51 PM
بگو با چه برنامه ای باید اجرا کنم؟
با سپاس

همون نرم افزار خود ویندوز جواب میده

armita
11-01-31, 08:01 PM
با درود لب تاب خریدم اچ پی حالا مشکلم با کابال آبگرید هستش چه جوری وصلش کنم تبدیل میخواد یانه هستش این تبدیل یا نه با تشکر اگه راهنمایی کنید

M Y G
11-01-31, 09:30 PM
همون نرم افزار خود ویندوز جواب میده

مشکل اینه جواب نمیده باید باصفحه اینترنت باز بشه تا حرکت کنه

milad_a
11-01-31, 11:08 PM
مشکل اینه جواب نمیده باید باصفحه اینترنت باز بشه تا حرکت کنه

ساسان عزیز بهترین نرم افزار رایگان دیدن تصاویر رو از این سایت بگیر :

سبک و سریع و رایگان ...

M Y G
11-02-01, 05:36 AM
جالب اینجاست با مدیا پلیر عکس ها اجرا میشه و حرکت میکنه ولی با windows photo viewer عکس ثابت میمونه برای بقیه هم همین طور هست؟

میلاد خان از برنامه ای که گذاشتی ممنونم

atrin
11-02-03, 10:16 PM
با تشکر اگه مدیر تالا جواب همشهری مارو بده چون منم همین مشکل رو دارم وصل کابل نال مودم یا همن کابل آپگرید به لب تاب

Samad agha
11-02-03, 11:12 PM
چرا در ویندوز7 نمیتوان فایلها را در یک درایو یا پوشه به دلخواه جابجا نمود؟(با کلیک چپ یک فایل را بگیریم و در قسمت دیگر همان درایو یا پوشه قرار بدیم)

ierwira
11-02-04, 09:22 AM
با درود لب تاب خریدم اچ پی حالا مشکلم با کابال آبگرید هستش چه جوری وصلش کنم تبدیل میخواد یانه هستش این تبدیل یا نه با تشکر اگه راهنمایی کنید

با تشکر اگه مدیر تالا جواب همشهری مارو بده چون منم همین مشکل رو دارم وصل کابل نال مودم یا همن کابل آپگرید به لب تاب
أوستان عزیز باید ببینید لپ تاپ ورودی پورت کام رو داره یا نه
فکر کنم ماژول تبدیل یواس بی به کام هم باشه تو بازار

چرا در ویندوز7 نمیتوان فایلها را در یک درایو یا پوشه به دلخواه جابجا نمود؟(با کلیک چپ یک فایل را بگیریم و در قسمت دیگر همان درایو یا پوشه قرار بدیم)

ابتدا قابلیت Auto Arrange Icon رو بردار

milad_a
11-02-04, 11:38 AM

درود

تبدیل usb به com در بازار هست فکر کنم 12 تومنی قیمت داشته باشه . البته خوب و بد داره باید به شرظ شناسایی توسط نرم افزار آپگرید بخری . بهتره لپ تاپ رو ببری و همون جا تست کنی

Samad agha
11-02-04, 05:15 PM
أوستان عزیز باید ببینید لپ تاپ ورودی پورت کام رو داره یا نه
فکر کنم ماژول تبدیل یواس بی به کام هم باشه تو بازار

ابتدا قابلیت auto arrange icon رو بردار

این گزینه فقط در دسکتاپ جواب میده در پوشه ها این گزینه موجود نیست .

ierwira
11-02-04, 07:33 PM
این گزینه فقط در دسکتاپ جواب میده در پوشه ها این گزینه موجود نیست .

Roozyiran
11-02-05, 08:16 PM
با سلام و خسته نباشید

من یه مشکلی با برنامه word 2007 داشتم; وقتی یه متنی رو از اینترنت(مثلا ویکی پدیا که لینک هم داره) رو توو word , کپی میکنم ، متن رو قاطی پاتی paste میکنه. چه کنم؟!

با تشکر..

ierwira
11-02-05, 11:23 PM
با سلام و خسته نباشید

من یه مشکلی با برنامه word 2007 داشتم; وقتی یه متنی رو از اینترنت(مثلا ویکی پدیا که لینک هم داره) رو توو word , کپی میکنم ، متن رو قاطی پاتی paste میکنه. چه کنم؟!

با تشکر..

بعد از Past یک گزینه در انتها متن میاد به نام Past option
روی اون کلیک کن و گزینه Keep Text Only رو انتخاب کن

yashar5961
11-02-06, 04:07 AM
با عرض سلام من یه مشکل عجیبی دارم رو لپتابم ویندوز ویستا نصب شده یه vpnخریدم ارور 807 میداد هر کاری کردم وصل نشد از نرم افزار your-freedomاستفاده کردم یه سرور هم نشناخت ار toonelاستفاده کردم که دیگه نصب نمیخواست وقتی میخواستم ip رو ست کنم تو فایرفاکس یا اینترنت ایکسپلوور مینوشت dont connectدیگه موندم چیکار کنم در حالی که وقی ip رو خاموش میکردم به اینترنت وصل میشدم

Roozyiran
11-02-06, 03:08 PM
بعد از Past یک گزینه در انتها متن میاد به نام Past option
روی اون کلیک کن و گزینه Keep Text Only رو انتخاب کن
با سپاس از شما ، زدم ولی نشد یعنی متنهایی که داخلشون لینک هست قاطی پاتی paste میشه

new-engineer
11-02-07, 07:06 PM
جالب اینجاست با مدیا پلیر عکس ها اجرا میشه و حرکت میکنه ولی با windows photo viewer عکس ثابت میمونه برای بقیه هم همین طور هست؟
میلاد خان از برنامه ای که گذاشتی ممنونم

دوست عزیز، اصلن شاید قالب فایل شما یک قالب تصویری نباشه! پسوندش چی هست؟

با سپاس از شما ، زدم ولی نشد یعنی متنهایی که داخلشون لینک هست قاطی پاتی paste میشه

اگه منظورتون از قاطی شدن این هست که متن انگلیسی و پارسی داره کل نوشته، اون بالای ورد بین گزینه ها، یه گزینه ای هست که فلش داره، مثلن به سمت راست (اگه مطلبت فارسی هم داره) و با اون کار راست نویسش می کنی، یه گزینه ی دیگه هم داره که اونو هم راست چین رو انتخاب می کنید و باید مشکلتون حل بشه..

یه بار رامک، تصویریش رو گذاشته بود برام، نمیدونم دقیقن کجاست، تو تاپیک مشکلات اینترنتی و اینا باید باشه اگه خاستین بگردین...

Roozyiran
11-02-07, 07:17 PM

اگه منظورتون از قاطی شدن این هست که متن انگلیسی و پارسی داره کل نوشته، اون بالای ورد بین گزینه ها، یه گزینه ای هست که فلش داره، مثلن به سمت راست (اگه مطلبت فارسی هم داره) و با اون کار راست نویسش می کنی، یه گزینه ی دیگه هم داره که اونو هم راست چین رو انتخاب می کنید و باید مشکلتون حل بشه..

یه بار رامک، تصویریش رو گذاشته بود برام، نمیدونم دقیقن کجاست، تو تاپیک مشکلات اینترنتی و اینا باید باشه اگه خاستین بگردین...

با تشکر فراوان ، ولی من هیچی نفهمیدم..! بله متن هم انگلیسی داره هم فارسی هم لینک داره داخلش(یه مطلبی رو از ویکی پدیا کپی کردم) ولی منظورتونو از گزینه ای که فلش داره نفهمیدم.

new-engineer
11-02-07, 07:31 PM
با تشکر فراوان ، ولی من هیچی نفهمیدم..! بله متن هم انگلیسی داره هم فارسی هم لینک داره داخلش(یه مطلبی رو از ویکی پدیا کپی کردم) ولی منظورتونو از گزینه ای که فلش داره نفهمیدم.

اون دو تا گزینه که هایلایت شده. وقتی متنتون رو به درون فایل ورد انتقال دادین، دو تا گزینه ای که در عکس پیوست به رنگ نارنجی در اومدند باید انتخاب بشند

Hadiir1
11-02-07, 07:54 PM
آقایون من 2 تا مشکل تو ویندوز 7 داشتم یکی اینکه افیس 2010 اصلا روش نصب نمیشه در صورتیکه همونو راحت تو ایکس پی نصب میکنم. چندتا افیس 2010 دیگه رو هم امتحان کردم بازم نمیشه اما افیس 2007 و یا پایینترا راحت نصب میشه.

و یه سوالم داشتم راجع به تنظیم رزلوشن بازیها تو 7 اولا که هرکاری میکنم تمام صفحه نمیشه. همون بازی تو اکس پی راحت تمام صفحه میشه. از تو تنظیمات بازی هم نیست همه رو چک کردم. میشه از ویندوز یه کاری کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

با تشکر

milad_a
11-02-08, 12:34 AM
آقایون من 2 تا مشکل تو ویندوز 7 داشتم یکی اینکه افیس 2010 اصلا روش نصب نمیشه در صورتیکه همونو راحت تو ایکس پی نصب میکنم. چندتا افیس 2010 دیگه رو هم امتحان کردم بازم نمیشه اما افیس 2007 و یا پایینترا راحت نصب میشه.

و یه سوالم داشتم راجع به تنظیم رزلوشن بازیها تو 7 اولا که هرکاری میکنم تمام صفحه نمیشه. همون بازی تو اکس پی راحت تمام صفحه میشه. از تو تنظیمات بازی هم نیست همه رو چک کردم. میشه از ویندوز یه کاری کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

با تشکر

درود

مشکل ویندوز 7 شماست عزیز . نسخه rtm sp1 رو که تازه اومده رو برو از بازار بگیر مشکلت حل میشه . آفیس 2010 اصلا مخصوص 7 ساخته شده

M Y G
11-02-08, 01:20 AM

من مطمعنم که عکس متحرک هست در ویندوز xp راحت اجرا میشه در 7 این مشکل رو داشتم که به کمک دوستان مشکل حل شد.

هانیبال
11-02-08, 01:29 AM
سلام خدمت دوستان من یه هارد160 دارم که به 8 دریو 20 گیگی تبدیلشون کردم حالا خواستم بازی نصب کنم متاسفانه حجم بازی از دریو ها بیشتر به خاطر همین خواستم از برنامه پارتیشن مجیکبرای اضافه کردن حجم یکی از دریوها به دریو دیگه استفاده کنم حالا سوالم از شما دوستان اینه مثلا اگه بخوام از دریو d به دریو e اضافه کنم 10 گیگ ایا میشه واگه شدنی هست ایا اطلاعاتم پاک میشه یا نه اکثر اطلاعاتم تو دریو e هست و دریو d رو کلا پاک کردم و اینکه روش اصولیش که بخوام حجم رو به دریو دیگه بدم چی ؟ یعنی به ترتیب حروف الفبا انگلیسی باید این کارو کرد یعنی c.d.e.f و غیره حالا من بخوام از دریوم به دریو دیگه اضافه کنم کدوم دریو رو باید انتخاب کنم که راحتر باشه دریو خالی من دریو d هست از این دریو میخوام به بقیه اضافه کنم لطفا اصولی کنم کنید
یه دوتا عکس هم از پارتیشن بندی سیستمم میزارم براتون ممنون

پورياي ولي
11-02-08, 07:27 AM
سلام خدمت دوستان من یه هارد160 دارم که به 8 دریو 20 گیگی تبدیلشون کردم حالا خواستم بازی نصب کنم متاسفانه حجم بازی از دریو ها بیشتر به خاطر همین خواستم از برنامه پارتیشن مجیکبرای اضافه کردن حجم یکی از دریوها به دریو دیگه استفاده کنم حالا سوالم از شما دوستان اینه مثلا اگه بخوام از دریو d به دریو e اضافه کنم 10 گیگ ایا میشه واگه شدنی هست ایا اطلاعاتم پاک میشه یا نه اکثر اطلاعاتم تو دریو e هست و دریو d رو کلا پاک کردم و اینکه روش اصولیش که بخوام حجم رو به دریو دیگه بدم چی ؟ یعنی به ترتیب حروف الفبا انگلیسی باید این کارو کرد یعنی c.d.e.f و غیره حالا من بخوام از دریوم به دریو دیگه اضافه کنم کدوم دریو رو باید انتخاب کنم که راحتر باشه دریو خالی من دریو d هست از این دریو میخوام به بقیه اضافه کنم لطفا اصولی کنم کنید
یه دوتا عکس هم از پارتیشن بندی سیستمم میزارم براتون ممنون
زمان دستکاری کردن پارتیشن تیبل باید احتمال هر چیزی را داد . بنابراین گرفتن نسخه پشتیبان از اطلاعات لازم است .
ترتیب مهم نیست و شما می توانید از هر درایوی کم کرده و به یکی دیگر اضافه کنید و از آنجایی که هارد 160 گیگابایت است پارتیشن مجیک روی آن عمل خواهد کرد .
یکی از روشها به این صورت است :
می خواهیم 10 گیگابایت از درایو E به D اضافه کنیم . ابتدا درایو E را دو قسمت می کنیم و 10 گیگابایت جدا می کنیم . بعد این 10 گیگابایت را به درایو D ضمیمه می کنیم ( Merge ) . البته اگر بتوانید هزینه کنید بهتر است پارتیشنها را تغییر ندهید و هارد دیگری خریده و به سیستم اضافه کنید . هاردهای 1 ترابایت قیمتهای مناسبی دارند .

هانیبال
11-02-08, 01:00 PM
زمان دستکاری کردن پارتیشن تیبل باید احتمال هر چیزی را داد . بنابراین گرفتن نسخه پشتیبان از اطلاعات لازم است .
ترتیب مهم نیست و شما می توانید از هر درایوی کم کرده و به یکی دیگر اضافه کنید و از آنجایی که هارد 160 گیگابایت است پارتیشن مجیک روی آن عمل خواهد کرد .
یکی از روشها به این صورت است :
می خواهیم 10 گیگابایت از درایو e به d اضافه کنیم . ابتدا درایو e را دو قسمت می کنیم و 10 گیگابایت جدا می کنیم . بعد این 10 گیگابایت را به درایو d ضمیمه می کنیم ( merge ) . البته اگر بتوانید هزینه کنید بهتر است پارتیشنها را تغییر ندهید و هارد دیگری خریده و به سیستم اضافه کنید . هاردهای 1 ترابایت قیمتهای مناسبی دارند .

ممنون دوست عزیز ولی گرفتن نسخه پشتیبانی از رو هارد به چه صورت هست منظور شما رایت کردن یا کپی کردن هست و هزینه هم ندارم برا گرفتن هارد راستی میشه دو تا هارد رو به سیستم وصل کرد

پورياي ولي
11-02-08, 04:23 PM
ممنون دوست عزیز ولی گرفتن نسخه پشتیبانی از رو هارد به چه صورت هست منظور شما رایت کردن یا کپی کردن هست و هزینه هم ندارم برا گرفتن هارد راستی میشه دو تا هارد رو به سیستم وصل کرد
نسخه پشتیبان با استفاده از برنامه های Backup یا حتی کپی های کمکی روی هر دستگاهی مانند CD - DVD - فلش مموریها و ... امکان پذیر است . در مورد سوال هم بله امکان پذیر است .

starsat22
11-02-19, 10:25 PM
سلام به همه دوستان غرض از مزاحمت درایوهای کامپیوترم نمیدونم چشون شده باز نمیشن این پیغام رو میده لطفا کمک کنید[Only registered and activated users can see links]

A N G E L
11-02-19, 10:37 PM
سلام به همه دوستان غرض از مزاحمت درایوهای کامپیوترم نمیدونم چشون شده باز نمیشن این پیغام رو میده لطفا کمک کنید[Only registered and activated users can see links]
سیستم شما آلوده است
معمولا وقتی ویروس اتوران سیستمی را آلوده می کند و بعد بوسیله آنتی ویروس پاک می شود این اتفاق می افتد و درایو ها باز نمی شوند
از طریق آدرس بار می توانید وارد درایو هایتان شوید
را ه کارهایی برای حل مشکل وجود دارد ولی به نظر من شما یکبار با یک آنتی ویروس مناسب مثل Kaspersky یا Avira کل سیستم را چک کرده و سپس ویندوز را عوض کنید!

milad_a
11-02-19, 10:45 PM

درود

ویروسی شدی!

babak7610
11-02-19, 10:47 PM

سلام...دوست عزیز یکبار برنامه زیر رو اجرا کن ...ببین مشکلت حل میشه...

starsat22
11-02-19, 11:22 PM
تشکر از همه دوستان به خصوص جناب بابک مشکلم حل شد

hooman love
11-02-21, 03:27 PM
سلام
ببخشید نمیدونم سوالم رو جای درستی مطرح کردم یا نه اما یه مشکل جدی دارم
اگر بتونین کمکم کنید خیلی ممنونتون میشم
من دو تا عکس دارم که نوشته های داخل عکسها به وضوح دیده نمیشه خواستم ببینم امکان داره
یه جوری نوشته های داخل عکس ها رو بزرگتر کنم . که قابل خوندن بشه ؟
خیلی مرسی .

boy_persian
11-02-21, 04:24 PM
با سلام مشکلی داشتم در مورد کامپیوترم که در تاپیک دیگری مطرح کردم که متاسفانه نباید در ان تاپیک سئوال میکردم :

مدتی ست هنگام روشن کردن کامپیوترم در ابتدا تمام حافظه رم من شمرده میشه و بعد ویندوزم بالا میاد که وقت زیادی رو از من میگیره چطور و از کجا میتونم این مورد رو غیر فعال کنم با تشکر

دوستی لطف کردن و این چنین پاسخ منو دادن

دوست عزیز سوال شما مربوط به این بخش نمیشه ولی پاسخ شما با اجازه مدیران این بخش میدم وقتی سیستم رو روشن میکنید با زدن دکمه del وارد setup شوید و گزینه Quick Power On Self Test رو در حالت enable قرار دهید و با زدن کلید F10 و enter تغیرات را سیو کرده و خارج شوید.

اما من هر چی در ستآپ سیستم دنبال گزینه Quick Power On Self Test گشتم نبود و در زیر هیچ شاخه ای از تمام گرینه ها یافت نشد آیا بنام دیگری هست و بستگی به مادر بورد سیستم من داره ؟
سروران و استاتید ارجمند برای رفع مشکلم در مورد اینکه چطور شمارش تست رم هنگام بالا امدت سیتم که زمانی بسیاری رو میگیره رو غیر فعال کنم

Prince Of Persia
11-02-27, 11:48 AM
درود.
اگه مشخصات و مدل یه کامیپوتر رو نداشته باشیم ، چطوری میتونیم مشخصات و مدل دقیق قطعات رو پیدا کنیم؟؟(فاکتور خرید ، کارتون قطعات و سی دی هاش گم شده.)بعد از نصب ویندوز نیاز به درایوره که ندارم.طبق مدل قطعات میخوام درایورش رو پیدا کنم.
از روی خود قطعات هم فقط تونستم مدل مین بورد رو پیدا کنم.
دوستان عزیز ، لطفاً راهنمایی کنید.آیا کد خاصی وجود داره که داخل run وارد کنم و مشخصات رو بده؟؟
یا مثلاً از روی سریال قطعات؟؟

JavadTabrizi
11-02-27, 12:09 PM
درود.
اگه مشخصات و مدل یه کامیپوتر رو نداشته باشیم ، چطوری میتونیم مشخصات و مدل دقیق قطعات رو پیدا کنیم؟؟(فاکتور خرید ، کارتون قطعات و سی دی هاش گم شده.)بعد از نصب ویندوز نیاز به درایوره که ندارم.طبق مدل قطعات میخوام درایورش رو پیدا کنم.
از روی خود قطعات هم فقط تونستم مدل مین بورد رو پیدا کنم.
دوستان عزیز ، لطفاً راهنمایی کنید.آیا کد خاصی وجود داره که داخل run وارد کنم و مشخصات رو بده؟؟
یا مثلاً از روی سریال قطعات؟؟
سلام دوست عزیز
از نرم افزار ضمیمه شده استفاده کنید .
موفق باشید

G A L A X Y
11-02-27, 06:17 PM
مدت هاست مرورگر فایرفاکس برای من تصاویر و object های بعضی سایت ها رو با هر بار رفرش مجدداً بارگزاری میکنه و این برای کاربرهای حجمی خیلی آزار دهنده هست
ورژن فایرفاکس من در حال حاظر 4 بتا هست و offline storage رو هم روی 2000 مگ تنظیم کردم
هر کاری میکنم میبینم مشکل کماکان پا بر جاست، فکر کنم این مشکل رو خیلی ها داشته باشن
چه راه حلی برای حل این مساله هست؟
ممنون

milad_a
11-02-28, 12:13 PM
مدت هاست مرورگر فایرفاکس برای من تصاویر و object های بعضی سایت ها رو با هر بار رفرش مجدداً بارگزاری میکنه و این برای کاربرهای حجمی خیلی آزار دهنده هست
ورژن فایرفاکس من در حال حاظر 4 بتا هست و offline storage رو هم روی 2000 مگ تنظیم کردم
هر کاری میکنم میبینم مشکل کماکان پا بر جاست، فکر کنم این مشکل رو خیلی ها داشته باشن
ممنون

فکر نکنم راهی باشه شعیب جون! شما اپرا بزن عزیز :laughingsmiley:

B M N
11-02-28, 12:47 PM
ممنون

سلام
اگه با فایرفاکس مشکل داری گوگل کروم رو امتحان کن
امکان نداره یه عکس رو دو بار لود کنه
به نظرم از بقیه مرورگرها پر سرعت تره

هانیبال
11-02-28, 11:29 PM
سلام من یه لب تاپ دارمکه یه مدت داده بودمش دست کسی امده بود ویندوزشو عوض کنه زده بود همه چی رو پاک کرده بود حالا وقتی سی دی راه انداز ویندوز رو روش میندازمبرا نصب ویندوز تو ستاپ نمیره و اول شروع به نصب میکنه بعد روی این تصویر گیر میکنه مشگل چی راستی میشه روی لب تاپ سریس پک 2 هم نصب کرد ممنون

ierwira
11-03-01, 08:03 AM
سلام من یه لب تاپ دارمکه یه مدت داده بودمش دست کسی امده بود ویندوزشو عوض کنه زده بود همه چی رو پاک کرده بود حالا وقتی سی دی راه انداز ویندوز رو روش میندازمبرا نصب ویندوز تو ستاپ نمیره و اول شروع به نصب میکنه بعد روی این تصویر گیر میکنه مشگل چی راستی میشه روی لب تاپ سریس پک 2 هم نصب کرد ممنون
دوست عزیز دقیقا یادم نیست کدوم گزینه بود اما شما وارد تنظیکات بایوس بشید و فکر کنم در قسمت کانفیگ باید ساتا رو به آی دی ای(ide) تبدیل کنید

press f2 when booting up the computer
Select 'config', then 'serial ata (sata)'
Change controller option to 'compatibility' / 'ide'

هانیبال
11-03-01, 10:57 AM
دوست عزیز دقیقا یادم نیست کدوم گزینه بود اما شما وارد تنظیکات بایوس بشید و فکر کنم در قسمت کانفیگ باید ساتا رو به آی دی ای(ide) تبدیل کنید

'

ممنون از راهنماییت اما من تا دیکمه f12 یا f2 رو میزنمکه وارد ستاپ شم این صحفه برام میاد کلا نمیتونم برم تو تنظیمات

ierwira
11-03-01, 01:38 PM
ممنون از راهنماییت اما من تا دیکمه f12 یا f2 رو میزنمکه وارد ستاپ شم این صحفه برام میاد کلا نمیتونم برم تو تنظیمات
try to press F1, F2, F9, F10 or Del

Roozyiran
11-03-02, 07:32 PM
با سلام و خسته نباشید

میخواستم بپرسم با چه برنامه ای یه دی وی دی بزنم که میخوام توش هم عکس باشه هم فیلم و هم اینکه در دستگاه های خانگی قابل اجرا باشه؟؟(یعنی Data نباشه) . اگه لطف کنید یه ذره هم آموش بدید در این رابطه خیلی ممنون میشم.

Prince Of Persia
11-03-02, 10:19 PM
درود.
بعضی از برنامه ها رو وقتی روی dvd رایت میکنم و میخوام از روی dvd نصبشون کنم ، پیغام زیر میاد و میگه لطفاً دیسک 1 را وارد کنید.
اگه تمام فایلهای نصب رو از روی dvd بر روی هارد کپی کنم و از روی هارد نصبش کنم ، هیچ مشکلی نداره.
دوستان عزیز ، لطفاً راهنمایی بفرمایید که مشکل از کجاست؟؟چطوری میتونم این مشکلو حل کنم؟(بدون این که نیاز باشه هر بار روی هارد کپی کنم و از روی هارد نصبش کنم)
این مشکلو با فتوشاپ cs5 و پریمیر cs4 و اکروبات دارم.
ممنون.

milad_a
11-03-02, 11:13 PM
درود.
بعضی از برنامه ها رو وقتی روی dvd رایت میکنم و میخوام از روی dvd نصبشون کنم ، پیغام زیر میاد و میگه لطفاً دیسک 1 را وارد کنید.
اگه تمام فایلهای نصب رو از روی dvd بر روی هارد کپی کنم و از روی هارد نصبش کنم ، هیچ مشکلی نداره.
دوستان عزیز ، لطفاً راهنمایی بفرمایید که مشکل از کجاست؟؟چطوری میتونم این مشکلو حل کنم؟(بدون این که نیاز باشه هر بار روی هارد کپی کنم و از روی هارد نصبش کنم)
این مشکلو با فتوشاپ cs5 و پریمیر cs4 و اکروبات دارم.
ممنون.

درود

رامبد جون شما از دی وی دی ایمیج گرفتی و رایت کردی یا نه محتویات دی وی دی رو کپی کردی؟ اگه روش دوم هست که غلطه و باید ایمیج بگیری که کارت بی نقص باشه . برنامه تشخیص میده که دی وی دی اصل نیست و یه چیزیش کمه...

milad_a
11-03-02, 11:15 PM
با سلام و خسته نباشید

میخواستم بپرسم با چه برنامه ای یه دی وی دی بزنم که میخوام توش هم عکس باشه هم فیلم و هم اینکه در دستگاه های خانگی قابل اجرا باشه؟؟(یعنی Data نباشه) . اگه لطف کنید یه ذره هم آموش بدید در این رابطه خیلی ممنون میشم.

درود

proshow GOLD جز بهترین هاست . آموزش هم نمی خواد نصب کنی قلقش دستت میاد خیلی ساده ست ...

Prince Of Persia
11-03-02, 11:20 PM
درود

رامبد جون شما از دی وی دی ایمیج گرفتی و رایت کردی یا نه محتویات دی وی دی رو کپی کردی؟ اگه روش دوم هست که غلطه و باید ایمیج بگیری که کارت بی نقص باشه . برنامه تشخیص میده که دی وی دی اصل نیست و یه چیزیش کمه...
ممنون میلاد جان.
روش دومه عزیز.
آخه چرا وقتی کپیش میکنم روی هارد جواب میده؟اگه فایلی کم باشه و برنامه معتبر نباشه ، پس باید روی هادر هم جواب نده.
جالب اینجاس که همون dvd وهمون برنامه رو کپی میکنم روی هارد ، ار روی هارد بدون هیچ مشکلی جواب میده.
پس صددرصد یه فایلی توی dvd است که بعد از رایت این پیغامو میده.اگه فایلو بشه تشخیص داد و حذفش کرد(البته برنامه هم باید مجدداً روی dvd جدید باید رایت بشه)فکر کنم مشکل حل بشه.
نظر شما چیه؟
راهی است که بشه چنین کاری کرد؟

هانیبال
11-03-02, 11:30 PM
سلام دوستان من یه لب تاب گرفتم ویندوز سریسپک 3 روش حالا خواستم ویندوز 7 روش نصب کنم از یکی شنیدم که 3 دریو بیشتر ایجاد نمیکنه درسته؟ یعنی من الان ویندوز عوض کنم و 7 روش بریزم پارتیشنام به هم میریزه یا همون جور باقی میمونه بعدش من 32 بیتی نصب کنم بهتره یا 64 ایا نصبش اسانه تا حالا ویندوز 7 نصب نکردم اموزشی داره ممنون میشم راهنمایی کنید مخصوصا پارتیشنها بهم نریزه

Prince Of Persia
11-03-02, 11:40 PM
سلام دوستان من یه لب تاب گرفتم ویندوز سریسپک 3 روش حالا خواستم ویندوز 7 روش نصب کنم از یکی شنیدم که 3 دریو بیشتر ایجاد نمیکنه درسته؟ یعنی من الان ویندوز عوض کنم و 7 روش بریزم پارتیشنام به هم میریزه یا همون جور باقی میمونه بعدش من 32 بیتی نصب کنم بهتره یا 64 ایا نصبش اسانه تا حالا ویندوز 7 نصب نکردم اموزشی داره ممنون میشم راهنمایی کنید مخصوصا پارتیشنها بهم نریزه
:blinksmiley:
درود.
اصلاً ربطی به پارتیشن نداره.نه دوست عزیز ، محدودیت درایو نداری.
نصبش از XP هم راحت تره.اب خوردنه.امتحان کن.
فعلاً 32 بیت نصب کنی بهتره.چون ساپورت نرم افزاریش بهتره.(اگه شرایط برای نصب 64 مساعد باشه ، مسلماً 64 بیتی بهتره.)ولی شما 32 بیت نصب کن تا زیاد مشکل نزم افزاری نداشته باشی.
موفق باشید.

milad_a
11-03-02, 11:46 PM
ممنون میلاد جان.
روش دومه عزیز.
آخه چرا وقتی کپیش میکنم روی هارد جواب میده؟اگه فایلی کم باشه و برنامه معتبر نباشه ، پس باید روی هادر هم جواب نده.
جالب اینجاس که همون dvd وهمون برنامه رو کپی میکنم روی هارد ، ار روی هارد بدون هیچ مشکلی جواب میده.
پس صددرصد یه فایلی توی dvd است که بعد از رایت این پیغامو میده.اگه فایلو بشه تشخیص داد و حذفش کرد(البته برنامه هم باید مجدداً روی dvd جدید باید رایت بشه)فکر کنم مشکل حل بشه.
نظر شما چیه؟
راهی است که بشه چنین کاری کرد؟

رامبد ببین بعضی از برنامه یه چیزی مثل Checker دارند که بررسی می کنه ببینه شما داری از رو سی دی نصب میکنی یا از رو هارد اگه از رو هارد باشه فرض رو بر این میذاره که شما دانلود کردی و دیگه چک نمی کنه که دی وی دی ناقصه یا کامل ! خیلی از برنامه هستند که رو سی دی نباشن اصلا نصب نمیشن! دنبال اون فایل هم نگرد تو بوت سی دی هست و بوت هم فقط با ایمیج کپی میشه ...